Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Otthoni papucsotok talpa...

Otthoni papucsotok talpa mennyire koszos?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén vettem itthonra egy fehér talpú papucsot, és már látom az alján, hogy kezd bekoszolódni, befeketedni. Azt hittem eddig, hogy tisztaság van idehaza, de most nagyon meglepődtem! Vagy ez másnál is így van? A papucsot csak a lakásban hordtam, még az erkélyen sem jártam benne! Gyakrabban kéne takarítanom?:S Heti egyszer szoktam felporszívózni és felmosni...

2012. jún. 6. 16:18
 1/6 anonim válasza:
Nalam parketta van,de basszus...detto! Engem NAGYON idegesit,vennem kellett mamuszt,mert a zoknim allandoan egy adta retek volt az otthoni rohangalastol :) pedig en 2x mosok fel hetente,es naponta söprögetek,mar k*rva uncsi!
2012. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így van, nyugi. És szerintem mindenhol máshol. Ha naponta felmos valaki, ott is, én ezt tapasztaltam.
2012. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, nálunk is, ez normális :)
2012. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

normális dolog, nem lehet olyan tisztaságot tartani, hogy minden hófehér maradjon.

az enyém is koszos egy kicsit, heti 1x takarítok. ennél több időt nem érdemes rászánni, úgyis megint kosz lesz :)

2012. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Itt is ez a helyzet, de szerintem nem baj, ennyi kell :DD nem lehet minden tökéletes.
2012. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Képzeljétek, tegnap itt járt az anyósom, és mondta, hogy nem veszi le az utcai papucsát, mert látja, hogy az enyémnek is koszos a talpa...!
2012. aug. 3. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!