Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosogatógép féltöltet...

A mosogatógép féltöltet programját hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
2 napja van mosogatógépünk. Szóval ilyenkor is ki kell választani egy programot és aztán benyomni a féltöltet gombot? Meg ha egy nagy hatalmas tepsit rakok a gépbe, ami az egész alsó kosarat elfoglalja, fentre meg csak pár poharat az fél vagy egész töltetnek számít? Mert végülis egész az alapján, hogy más már nem fér mellé, de mégis csak kevés cucc van a gépben.
2012. máj. 21. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

igen, program és féltöltet gomb.

Szerintem a tepsit nem érdemes berakni, de ahogy írod, az féltöltet lenne.

Szerintem egész töltet, ha minden kis tányértartó tüske fel van hajtva és benne van a 12 személyes teríték, pohár, tányér.

Én pl. le szoktam hajtani a tüskéket és lábast rakok rá, akkor féltöltet. Kevés edény: féltöltet, sok edény: egész. Ki kell tapasztalni.

2012. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!