Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 10 órás öblítőben való áztatás...

10 órás öblítőben való áztatás után sem maradt meg semmi illata a ruháknak, miért nem?

Figyelt kérdés

Kézzel lavorban áztattam (előtte kézzel mostam), és utána tettem a lavorba. Tegnap este kiteregettem, ma reggel még nedvesek a ruhák, de semmi illatuk. (géppel csavartam ki)

(Silan-perfume Essence)


mi lehet a baj?



#mosás #öblítő #Silan #öblítő illata
2012. máj. 20. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is ez a típusú öblítőm van csak pearl változat.

Tegnap mostam 1 órára tetőteraszra tettem a ruhákat száradni, utána behoztam a mosókonyhába őket.


Most, hogy olvastalak kimentem és megszagoltam, kifejezetten kellemes az illatuk.


Üzletben vagy esetleg piacon vásároltad?


Hallottam már olyat, hogy pl. az euro-s diszkontban vásárolható külföldön gyártott mosó és tisztító szereknek lényegesen jobb az összetétele mint amit a haza gyártók a multiknak készítenek.

2012. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Müllerben vettem. Lehet az volt a gond, hogy egy lavorban betettem 7 ruhát és együtt áztattam? És egyiknek sincs illata. Most egyesével beáztattam (szappanos mosás) után két felső 20-40 percre és kiteregetve is nagyon jó az illatuk. Macerás külön öblíteni minden egyes darabot, de a mosógépem jelenleg csak csavar, kézzel tudok csak mosni.


Köszönöm, hogy írtál.

Olyan helyeken, hogy Sárkány Center, Ázsia center, lehet kapni öblítőket, azok is normális vagy jó minőségűek?


Silannak van olyan dobozos változata, amit nem itthon gyártanak, hanem Németországban mondjuk?

2012. máj. 20. 13:21
 3/8 A kérdező kommentje:
tehát érdemesebb inkább kisebb boltbsan megvenni az adott terméket? (ezt én is hallottam nem egyszer). Mint Euros bolt? Ahogy írtad.
2012. máj. 20. 13:22
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, és amit vettem a Müllerben, elég folyós, tehát nem olyan, mint a Lenor, nem olyan "dús", vagy hogy fogalmazzak, nem olyan sűrű, inkább vízesebb a Silanom.
2012. máj. 20. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
hát én csak géppel mosok és a silan nal is volt a ruháknak illata de én lenort használok annak sokáig lehet érezni felöltöltős whirlpool mosógépem van és mikor már az öblítésnél jár már akkor érezni lehet a fürdőbe az öblítőt :) nem tudom mi lehet nálad a baj :S
2012. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szerintem sokat tettem bele a lavorba, sok ruhát egymásra.

Szerintem, most tesztelem, hogy külön áztatom, úgyis itthon vagyok.

Mosógépem tönkrement, hát majd meglátjuk mi lesz vele.

Mosóporom meg persze most fogyott el. (murphy törvénye)

de ezt majd csak később lesz, mert Németországból hozatok majd az egyik ismmimmek.


Az öblítést meg akkor most tesztelem

2012. máj. 20. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt nézd a terméken, hogy ne legyen rajta gyárilag magyar nyelvű felirat.


Az Ázsia centerben találsz ilyen szereket!

2012. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm a jó tanácsodat!
2012. máj. 21. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!