Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hajdú felültöltős mosógép...

Hajdú felültöltős mosógép dobja megakadt, mert véletlen úgy lett elindítva, hogy a teteje (fém) nem lett rárakva, valaki tud segíteni? Folyt lent:

Figyelt kérdés
a ruhák valszeg kiestek alulra a lyukon át. Kérdésem az, hogy hogy lehetne megbuherálni, hogy kiszedjük a ruhákat, mert a dob nem fordul el, max nagyon picit. Segítséget előre is köszi
2012. ápr. 28. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szét kéne kapni a gépet egy kicsit. Szedjétek le a burkolatát, és ha lehet, csavarjátok ki a dob csavarjait. Le kell majd szedni a felső burkolatrészt is (az ajtó körül), és ha kiemeltétek a dobot, akkor ki tudjátok szedni a ruhákat.

Előtte áramtalanítsatok!!!

2012. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

No és a vizet azért nem ártana kiengedni belőle.


Én is így jártam egyszer, vagyis nekem szétment az ajtó rugója, ezáltal kinyílt menet közben. Van a dobon legalább kettő műanyag, amit ilyen esetben ki lehet szedni. Ott van lyuk, én azon halásztam ki a ruhákat. Majd ezután szedtük csak szét a gépet.

2012. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!