Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit szoktatok leggyakrabban...

Mit szoktatok leggyakrabban takaritani? és mi az amit szívesen takaritotok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 23:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
én ágyneműt húzni utálok,de 3 naponta szoktam ,mert idegesit ha nem illatozik. mivel csak leizzad az este folyamán az ember. De amúgy utálok.
2009. jún. 19. 23:09
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
A konyhát, mindkét válaszra ez a válaszom. Persze csak akkor, ha nem csinált ősrobbanást a párom előtte benne, olyankor dulifulin csinálom. A legkevésbé a ruhákat szeretem rendbe rakni :S Sírva fakadnék, ha 3 naponta kellene ágyneműt húznom! (najó, ha lenne egy saját, jólmenő Hiltonom, az ágyat is szívesebben húznám át ott :) )
2009. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

:o)

Egyetértek az előttem szólóval! :o)

Ha 3 naponta húzol ágyat, nem csodálom, ha utálod! :o)

Mi öten vagyunk. Kardomba dőlnék, ha 3 naponta ágyat kéne húznom.

Én a szobákat szeretem takarítani. (Főleg mióta VÉGRE!!! van egy normális porszívóm). Az nálunk nagyon látványos. A konyha is oké.

A fürdőszoba és WC takarítást viszont szívesen hagynám másra. :o)

Ja, és ablakot pucolni is nagyon szeretek. :o)

2009. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó... vállalom a wc-t és a fürdőt, ha megpucolod az ablakaimat! :D (első)
2009. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
És is azóta szeretek porszivózni, amióta van egy szuper új porszivóm. Előtte utáltam. De azóta szinte minden nap felporszivózok. Szivesen teszek-veszek a konyhában és szeretek mosogatni. A WC-t naponta takaritom, de a kádat pl. utálom. Ágyat hetente húzok, mert én is szeretem, ha friss és illatos. Ezért még vasalom is az ágyneműt. De lehet, nem vagyok normáis, mert még vasalni is szeretek. Főleg a férfi ingeket. És ki nem állhatom az ablakpucolást. Azt ha lehetne, nem is csinálnám soha.
2009. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
A csapot/mosdókagylót minden kézmosáskor kitörlöm vizes kézzel, nem bírom ha piszkos. Ezt leszámítva nem takarítok szívesen. Ablakot pucolni és port törölni utálok. A többi elmegy.
2009. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:)sosem szerettem ágyat húzni,de elszörnyedve gondolok arra aki 2 havonta húz ágyat nekem olyan fura. van egy szomszédunk csupa retkesek. látni a retket a nyakában 1-2 m ről. tiszta piszok a ruhájuk a férfi és a nőis piszkosak mindig is sazok voltak hát.. undoritó egyszer átmentem hozzájuk de a kutya bemehet ,de kint alszanak a kutyák de azért bemehet az öszes kutya. a kutyn nincs szőr mert rühes,olyan piszok mint neki a házban ..hát másnak kint az udvara tisztább. úgy undorodom az ilyesmitől hogy folyton takaritok ,mondjuk itthon vagyok igy könnyű. mikor dolgozik az ember hazajön és még itthon is nyomni kell na akkor énsem húznék 3 naponta ágyneműt az bisztos.
2009. jún. 20. 00:12
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
én felmosni szeretek, szerintem mókás:)
2009. jún. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Én szeretek minden házimunkát (főleg, ha jó kedvem van(, de a fürdőszobát gyűlölöm takarítani. Nem tudom, hogy miért, míg a szüleimmel laktam, akkor is gyűlöltem.
2009. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem hangulatfüggő a dolog. Ha olyan kedvem van, és ráérek, fél nap alatt kitakarítok (portörlés, porszívózás, felmosás, ablakpucolás, függönymosás, fürdőszoba+wc+konyhatakarítás). De ha nem kap el a hév, akkor csak apránként, és nem jókedvvel. Egyébként mosogatni szeretek nagyon, imádok pancsolni! :) És amit a legjobban utálok, az a portörlés. A hideg is kiráz tőle!
2009. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!