Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Inox tűzhelyre melyik a...

Inox tűzhelyre melyik a legjobb zsíroldószer?

Figyelt kérdés
Amit használunk az borzalmas, egyszerűen nem lehet úgy letisztítani a zsírt róla, hogy ne legyen csíkos a tűzhely :(
2012. márc. 26. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sima mosogatószerrel és szivaccsal, majd papírtörlővel is csíkmentesre tudom takarítani, szóval mindegy mit használsz.
2012. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ecet.
2012. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként minél vastagabb ez a zsíros olajos réteg, annál nehezebb letakarítani.Én a pára elszívómmal kínlódtam mert a hideg zsíroldóval is csak többszörre ment le.
2012. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerria ***** válasza:
Flóraszept konyhai zsíroldó... vagy a well done/ st.moritz hideg zsíroldó is nagyon tud...
2012. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én lidl-s zsíroldóval lefújom, pár perc múlva egy puha, karcmentes szivaccsal lesikálom, aztán mikroszálas kendővel áttörlöm. csíkmentes, tiszta lesz.
2012. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ecet, vagy Cif Inox van súrolókrém és spray is belőle.
2012. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kerria válasza:


Flóraszept konyhai zsíroldó... vagy a well done/ st.moritz hideg zsíroldó is nagyon tud...



Igaza van.Ezeket használom én is,illetve autófényező pasztával átfényezem és utána semmi sem ragad rá és szép csillogós lesz.Lehet,hogy hülyén hangzik de tényleg jó.

2012. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!