Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel jön ki a ruhából a...

Mivel jön ki a ruhából a zsírfolt?

Figyelt kérdés
Kicsi fiam belehasalt a zsíros kenyérbe :(
2012. márc. 22. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha friss a folt nincs meg mosva,en a foltra öntök mosogatoszert,ez jo zsiroldo,valamint rögtön beaztatom,meleg,mosoporos vizbe,ha van Vanish,azt is teszek bele.Utoljara igy kijött az olaj folt.Ugy tudom az ecet is jo zsiroldo,esetleg azt is önthetsz az aztato vizbe.
2012. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosogatószerrel.
2012. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy zsírpapírt raksz rá és vasalod egy kicsit, hogy a papír feligya a felolvadt zsírt.
2012. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amikor megtörtént a dolog én rögtön beáztattam, aztán kimostam, de sajnos nem jött ki.

Így is használhatnak ezek a praktikák?

2012. márc. 22. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Krétázd be. Miután beszívta a zsírt, keféld le. Ha nem tűnik el, mosás előtt újra dörzsölj bele krétaport. Vagy: szórj rá kukorica lisztet, vagy hintőport, /ez a friss zsírfoltoknál hatásos/ hagyd rajta fél napig, majd mosd ki olyan forró vízben, amilyen forrót csak elbír az anyag.
2012. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Folttisztító benzinnel dörzsöld át és utána mosd ki a szokásos módon. Mindenféle olaj és zsírfoltot maradéktalanul kiszed és az ára sem tragikus. Háztartási boltokban lehet kapni.
2012. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!