Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen típusú láncfűrészt...

Milyen típusú láncfűrészt ajánlotok? Makita, Sthil vagy valami mást?

Figyelt kérdés
Milyen típusú láncfűrészt ajánlotok? Makita+t és a Sthill-t favorizálják! A kettő közül melyiket ajánljátok? Vagy van ezeknél még jobb? Benzines vagy elektromos? Én a Makita DCS4630-at néztem ki! Évente max. 8 köbméter tűzifa vágásához! Amit kinéztem túlzás?

2012. márc. 21. 08:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vicces vagy, eszi az olajat :) az a dolga ember, ha nem olajozná a láncot rendesen akkor lenne gondod igazán. egyébként lehet azon állítani , hogy mennyi olajat engedjen át.


Kérdező beírhatnád milyen árfekvésben gondolkozol, és akkor nagyobb eséllyel sikerülne megtalálni a neked legkedvezőbbet.

2012. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A két vilagmarka a Stihl és a Husqvarna de a Makita is nagyon jo. Otthoni használatra szeintem bármejik marka jo. Nekem egy Stihl ms211c van és nagyon jol megy. Ahogy már mondták páran hogy a Husqvarna olcsobb valamivel, én azert szeretem a Stihl-t mert erősebb/mérgesebb, azert is lehet mert 2 gyűrű van a dugattyún. De mindenki azt veszi meg amelyik szimpatikusabb és persze amire van kerete.
2014. jún. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!