Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A farmerokat össze lehet...

A farmerokat össze lehet mosni a felsőkkel, pulcsikkal és fehérneműkkel?

Figyelt kérdés
Persze csak akkor ha minden színes, úgy gondoltam. Sajna külföldön vagyok és csak akkor jön össze egy mosásnyi adag, ha mindent egybemosok. Nem mennek tönkre a felsők?
2012. márc. 7. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ne

inkább mosd ki kézzel

2012. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
két féladagot kell kimosni külön
2012. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jaj mi baja lesz ha egyben mossa? semmi. A farmer max vadi új korában fog, de a maiak akkor sem.
2012. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egybe szoktam mosni és soha semmi baja nincs egyik ruhának se (40°C). Ha van valami új ruhám, azt beáztatom, majd külön kimosom és ennyi. Csak arra szoktam figyelni, hogy ha farmer is van a dobban, akkor nem pakolom teljesen tele, mert az nagyon megszívja magát és akkor nagyon ugrál a gép. Jelenleg egyedül élek, nekem is csak heti két adag jön össze.
2012. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az enyém fog
2012. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
dörzsöld meg a farmert egy kis vizes fehér ronggyal! ha kék lesz, akkor külön mosd!
2012. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem ereszti a színét, úgy minden probléma nélkül moshatod együtt (én 25 éve teszem ezt, még egy ruha sem színeződött el, vagy ment emiatt tönkre).

Arra figyelj, hogy ha vannak olyan részei, amibe bármi beleakadhat (több csat díszítésként, egyéb fém díszítések), akkor fordítsd ki, és úgy mosd, nehogy kihúzza a pulcsit vagy fehérneműt.

2012. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
használj színfogó kendőt, úgy nyugodtan együtt moshatod.
2012. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A farmert mosás előtt áztasd be ecetbe,vagy nagyon ecetes vízbe egy éjszakára. Akkor nem fogja engedni a színét.

A színfogó kendő is jó,ha együtt mosod a cuccokat.

2012. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha sötét színű farmer, akkor a sötét ruhákkal együtt, ha világos, akkor a világosakkal. Ugyanúgy, mint a többi ruhát, hasonlót a hasonlóval.
2012. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!