Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem megy le a mosópor?

Miért nem megy le a mosópor?

Figyelt kérdés
Többször észrevettem hogy a mosópor benne marad a tartójába, mit tehetnék ellene hogy lemenjen amikor mosok? :/
2012. febr. 9. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Levileg a tartályt ki lehet venni és akkor a csövet meg tudod tisztítani egy fogkefével.
2012. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de ez így nem működik sajnos
2012. febr. 9. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is többször jártam már igy ezért inkább mosógélt használok
2012. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha oda rakom a mosóport ahova a ruhákat (dobhoz) történhet valami károsodás?
2012. febr. 9. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sokan úgy mosnak, hogy közvetlenül dobba, a ruhákra rakják a mosószert.

Olvastam itt olyan ötletet is, hogy van aki a dobra szórja a mosóport. Tehát nem bele a ruhákra, hanem a becsukott dobra. Nekem ez tetszik:)

2012. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezért használok mosógélt.40 fokos mosásnál mindig marad benn a mosóporból.Nekünk van ilyen gömb,amibe bele lehet tenni a mosóport és azzal együtt belehet rakni a mosógépbe.

Érdekes hogy régebben nem volt ilyen hogy benn maradt volna.

2012. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A válasz a következő, télen annyira hideg a víz(4-5 fok), hogy nem képes feloldani, ezért marad szinte fele a mosópor-tartóban. Ha nem használsz előmosást, és nem akarsz folyékony mosószert használni, télen az a legjobb megoldás, ha a mosóport egyenesen a ruhák közé teszed a dobba. Erre csak télen van szükség, amikor nagyon hideg a vezetékes víz.
2012. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!