Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Közterületen tilos kocsit mosni?

Közterületen tilos kocsit mosni?

Figyelt kérdés
A kapubejárómban megmoshatom-e a kocsimat?
2011. szept. 3. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Rengetegen ott szokták mosni. Még senki nem szólt nekik.
2011. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is, de a napokban hallottam, hogy megbüntethetnek érte.
2011. szept. 3. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
A saját telkeden moshatod, az utcán nem. Az, hogy mások ott mossák, még nem jelenti, hogy szabad is. Ha valaki feljelent, vagy valami miatt észreveszik, akkor komolyabban megbüntethetnek, mert hivatalosan tilos.
2011. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
komolyan? Akkor aki társasházban lakik garázs nélkül, az fizessen a kocsimosóban? :S
2011. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az autómosás is a közterület beszennyezésének számít, ezért tilos közterületen autót mosni!


Megszűnt a jó világ, amikor a lakótelep parkolójában szabadott autőt mosni!

Sajnos a mostani világ arról szól, hogy fizessünk mindenért!

2011. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ma 20:05-nek: Nekünk van garázsunk, emeletes házban lakunk, külön van a garázs. És bizony, ott nincs víz, ezért a mosóban kell rendesen lemosni.
2011. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nahát?! Erről még én se hallottam. Felénk is rengetegen szoktak kocsit mosni utcán. Közterültfelügyelők is szoktak erre rendszeresen sétálgatni. Még soha nem láttam, hogy emiatt balhéztak volna.

Sok helyen van olyan is, hogy telken belül mossák a kocsit, be a víz az utcára folyik. Ekkor vajon mi a helyzet? :)

2011. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is teljesen mindegy, hogy az utcán mossuk vagy a kapun belül, legfeljebb ott nem tudnak büntetni mert nem látják ha zárt a kerítés. Ez legyen a legnagyobb környezetszennyezés.
2011. szept. 4. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Na ja. Lehet, hogy ameddig elmész a legközelebbi kocsimosóig, jobban szennyezed a környezetet, mintha otthon helyben lemosnád.
2011. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jóban kell lenni a szomszédokkal, hogy egyik se játsszon unalmában feljelentősdit (igen, tudom, hogy van, amelyikkel lehetetlen...)
2011. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!