Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi most egy köbméter gáz...

Mennyi most egy köbméter gáz dija?

Figyelt kérdés

Albéreltben vagyunk,és most olvastam le hogy fél hónap alatt 11 köbméter gázunk ment el,én ezt kicsit sokallom főleg ,hogy a hölgy aki kiadta nekünk azt mondta hogy ő általányt fiezetett és egy hónapban 10 köbméterböl jött ki......és még kapott vissza pénzt!

Én nem értem akkor mi hogy csináltunk fél hónap alatt 11 köbmétert!Laktam már panelban és tudom ,hogy működik ezért is lepődtem ezen most meg.......Most vagy átvágott minket a palánkon ,hogy mennyi a fogyás vagy.....


2011. szept. 1. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,130 ft körül van.
2011. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyáron amikor nincs fütés csak főzésre kb.5-6 m3 megy el. Mi minden nap főzünk szinte.Hát hogy mennyi egy köbméter gáz ára? Erre nehéz rájönni a gázszámláról.....
2011. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!