Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elegem van, hárman élünk 1...

Elegem van, hárman élünk 1 házban mégis nagy a kupi?

Figyelt kérdés

Én mindennap takarítok mosogatok, estére szétszórják a házat.. anyu és bátyám nem teszi vissza a helyére amit elvesz.. sok edényt össze"koszolnak" ha nem takarítanék minden nap (most van időm, nincs suli) akkor úgy nézne ki mintha atombombát robbantottak volna.. viszont kevesebb a kupi de nem tűnik el egészen :( Hogy vegyem rá őket a rendre?

17/L


2011. aug. 4. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadra takaríts, és amikor elborítja őket a mosatlan edény, ruha, akkor majd rájönnek, hogy tenniük kéne valamit.
2011. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D.Andi75 válasza:
85%
Hát, ez nem könnyű, sajnos nincs rá bevált recept. Kicsit meglepődtem, hogy nem egy anyuka tette föl ezt a kérdést. Próbálj meg mindkettejükkel együtt beszélni, ültesd le őket és mondd el, hogy mi bánt! Ha van ötleted add elő nekik, miként lehetnének egy pici odafigyeléssel a segítségedre. Te sem azzal szeretnéd a nyaradat/szabadidődet tölteni, hogy utánuk takaríts, nem igaz?
2011. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyud gondolom dolgozik, ezek szerint ő a családfenntartó. Az ő szobáját is takarítsd ki, és ő utána is mosogass el, ezzel segítel neki. De a tesód tanuljon rendet!
2011. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
énm olyankor kinyitom a számat és leüvöltöm aki nem vigyáz rá 16 f
2011. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta sem változott a helyzet, mióta kiírtam a kérdést... hát most már ott tartok, hogy elköltözök innen, vagy elszökök.. rohadtul elegem van egésznap robotolok nem igaz hogy nem lehet megérteni?? Kivagyok akadva már idegileg, amúgy is vannak saját gondjaim... de most már nem érdekel.. ma nem csinálok az égvilágon semmit...
2011. aug. 11. 08:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, az anyukád segítségét kérve osszátok fel a testvéreddel, hogy melyik nap ki a rendfelelős, -így mindenki vállalna két napot, a hetediken meg pihennétek.
2011. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is így voltam otthon.Anyu semmit nem csinált,én meg mint egy őrült takarítottam,mostam,esetleg főztem is.Már job tőle távol lakni,de ha haza megyek ugyanolyan kupi vár mint edig.Még most sem bírom nézni.:SMár megváltozni nem fog.Ha esetleg elkezdek előtte takarítani akkor besegít.
2011. aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben, ha ennyire nem bírnám a takarítást, hagynám az egészet, és inkább élnék kupiban,mindhogy idegeskedjek.
2011. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!