Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy pucoljam ki ecettel a...

Hogy pucoljam ki ecettel a matracot?

Figyelt kérdés
hogy csináljam? eddig ott tartok, hogy kiszedtem a keretből, és kiporszívóztam. az ecet kiszedi a foltokat is? köszi!
2011. júl. 2. 18:17
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy mivel csináljam? hígított folyékony ariel?!
2011. júl. 2. 18:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy puha kefével keféld át jól ecettel. Ne szivaccsal,mert abból sok ecet jut a matracba. A foltokat is kiszedi.

Ha makacsa a folt,akkor ismételd meg újra.

2011. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kefével, de számolj vele, hogy napokig tart, mire kiszáll belőle az ecetszag. Szerintem jobban jársz, ha megvizsgálod, milyen foltok vannak benne, és annak megfelelő szerrel mosod, zsíros foltokat pl. samponnal.
2011. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát, igazából kis kiborult kóla, meg kakaó, szóval nem egy szupermakacs folt, csagy nagy. köszi a válaszaitokat!
2011. júl. 2. 18:36
 5/9 A kérdező kommentje:
ha megfújatom ventillátorral, akkor is napokba telik, mire az ecetszag kimegy?
2011. júl. 2. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kiszellőztetsz,az ecet szag gyorsan elpárolog.
2011. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
így is történt :) köszi!
2011. júl. 2. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy visszakérdezek, de hogy csináltad? És kijöttek a foltok?
2011. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szia!


egy vösörben hígítottam fel ariel folyékony mosószert, nedves ruhával áttöröltem mindenhol a matracot (ne tocsogjon, de azért ne maradjon száraz) ezt jó sokszor. aztán addig porszívóztam, amíg meg nem száradt. itt már halványodtak a foltok, de nem volt az igazi, majd egy vödörben hígítottam ecetet (alig lehetett érezni), és átdörzsöltem egy kefével. ezután ventillátor+porszívó. halványodtak nagyons okat a foltok, én azért meg tudnám mondani, hogy itt és itt borult ki a kóla, ránézésre nem rossz. az illata is jó:)

2011. júl. 4. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!