Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most költöztem úh házba és...

Most költöztem úh házba és mit csináljak most? FELPONTOZÁS!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ez a ház ez egy gyönyörűszép palota de kb 10 éve lett építve és van benne egy nagy 12 teritékes mosgatógép amiről annyit mondtak hogy 14 éves mer előtte 4 évet használták beépitett ez is csak a kezelőpanelja látszik és ugyanolyan bükk színű az eleje mint a konyhbútor na az a helyzet hogy nekemis van mosogatógépem és nekem whirlpool van 12 terítékes álomszépen dolgozik és szeretem a fenti szint is be van építve lakásként és ott is megvannak a mosogatógépnek a kiállások és most oda egy fagyasztó van betolva azt mértem centivel hogy a mosogatógép is bont beleiilik a lukba meg éppen olyan magas és széles és ki se lógna a tetőtér 5 éve lett megcsinálva és szerintem nálunk a gyerekek lesznek fent melyik mosogatógépet vigyem föl az én gyönyörű whirlpoolomat vagy ezta beépitettet ez sem csunya és csak ki kell csaavrnom két csavart meg kihúzni mosógép is lessz fent külön mert nekem felültöltős whirlpoolom van de most fog megszűnni 1 műszaki bolt és holnap 35 ezer lessz egy ugyanilyen felültöltős csak azon nincs kijelző csak ledek de szerintem az felüre tökéletes lessz hűtő az fent kicsike de a konyhabutorba be van épitve szerintem elég nekik az ami meg fent a mosogatógép helyére van betolva fagyasztó azt leviszem a raktárba és ott használom majd szeritetek meik gép hol legyen???? nem tudom eldönteni.
2011. júl. 2. 01:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
szerinetm ha a gyerekek lesznek fent akkor oda vidd azt amelyik alapból volt a házba a másikat amelyiket szereted azt meg "tartsd meg" magadnak a lenti részhez.
2011. júl. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ a pont jár !!!
2011. júl. 2. 01:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kérdést feltenni, ráadásul igy leirni egy mondatban csak egy nő képes.


Vörös vagy?

2011. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amit már megszoktál, azt tartsd meg magadnak. A másikat add a gyerekeknek, a fiatalok úgyis könnyebben barátkoznak minden új dologgal.
2011. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7,28-as!

Nem gondolod, hogy ez is művészet? Nem mindenkinek sikerülne ezt így, egy mondatban leírni.

2011. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "művészet", hanem egyszerűen ostobaság, de inkább igénytelenség!
2011. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tipikus szülői hiba. Ha a gyerekek akkorák, hogy képesek önállóan használni a mosógépet, mosogatógépet, akkor tessék leülni és megbeszélni velük. Ha még nem, akkor nyilván rendezd be az alsó szintet úgy, ahogy neked kényelmes, a felsőt meg egyelőre hagyd (bár mindjuk új mosógép 35 ezerért jó ár, azt lehet érdemes megvenni) békén, és majd megcsináljátok akkor, amikor a gyerekek is meg tudják mondani, mit szeretnének.
2011. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kibogozhatatlan, úrisen!! ha már ennyi karaktert leírtál, nehéz lett volna pár pont?!
2011. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!! :S Micsoda problémáid vannak.... nagyon sajnállak,ezek tényleg rettentő komoly dolgok,hogy mit hova tegyek a házamban.Pffffff!
2011. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a "kapott" gépet, lehet, hogy még jobban megtetszik mint a sajátod. Adjál neki egy-két mosogatásnyi esélyt, ráérsz utána eldönteni melyik hol lesz.
2011. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!