Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnám a kádat szépen...

Hogyan tudnám a kádat szépen és tartosan kisurolni, mert maradando lábnyomok vannak benne és hiába surolom, nem jönnek fel!?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok e ajánlani valamit, amivel tartosabban tiszta marad, lepereg rola a zsir(fürdés után), vagy bármi ami kicsit megkönnyitené a tisztitátsát! Köszi!
2011. jún. 29. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megsérült a zománc. Azzal nem tudsz mit tenni, porózus a felület és minden könnyen megragad rajta. Ha ez van, onnan ismered fel, hogy nem csúszik a kád.

Két módszer van: újrazománcoztatni, vagy új kádat venni. Nagyjából ugyanannyiba kerül mindkettő, nem olcsó.

2011. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem és köszönömm igazad van ott nem csuszik ugy a kád és ez a része az alja, és megmarad minden be van sárgulva én meg nyelem meg szipogom be a domestost...:(
2011. jún. 29. 14:54
 3/13 anonim válasza:
0%
nézd meg a gyereked ellenőrzőjét...
2011. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Tömény ecet, szivacs dörzsi része. Ezt hetente átsuvickolod így, és csillogni-villogni fog.
2011. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolso neked is a választ!:) egyébként igen szivaccsal szoktam én is a dörzsis részével!:)
2011. jún. 29. 18:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kádzománc festéket. Én pl autózománccal kentem le. Igaz, nem örök életű, de olcsóbb, mint egy új kád.
2011. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!:)
2011. jún. 29. 21:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem ugyan ez van a kádammal!Én bref Wc tisztítót szoktam használni vagy domestos zero-t!A legjobbak!Lekenem a felületet,hagyom hatni kb 20 percig és erőlködés nélkül tisztára törlöm az egészet.A cillit bang meg a hozzá hasonlók mehetnek a búsba.
2011. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Huu köszi neked is választ, ki fogom probálni okvetlen, de már 2 napja surolom, mint az állat és semmi..:( de majd kiprobálom!:)
2011. jún. 30. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért a vécétisztítóval csak óvatosan, némelyik még tovább rongálja a zománcot. Ilyen esetben tényleg érdemes a kádat felújítani legalább, utána tiszta élvezet lesz, egy új kádnak ugyanis gyakorlatilag az elég, ha mindenki kiöblíti fürdés után.
2011. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!