Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Laptopot és egyéb elektronikus...

Laptopot és egyéb elektronikus eszközt lehet tisztítani domesztosszal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például a kijelzőt. Vagy ártana neki? Én nagyon nem értek az ilyen dolgokhoz úgyhogy a válaszokat előre is köszönöm! :)
2011. jún. 20. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyan a képernyöt minek tisztitanád domesztosszal?
2011. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert most jelen pillanatban ilyen tisztítószerem van. Szavaidból ítélve akkor ez ugye felejtős? :D
2011. jún. 20. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:

inkább nem


monitort kapcsold ki,áramtalanitsd és sima vizes ronggyal töröld át,majd szárazzal


ablaktisztitóval/ecetes ronggyal is lehet ha annyira koszos

2011. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi! megtörtént :D
2011. jún. 20. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:
vizes helyett, inkább nedvessel csinálnám.
2011. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nedves rongy, esetleg ablaktisztító. De ne a képernyőre fújd, hanem a rongyra!
2011. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nagyban függ attól, milyen kijelző.

De a legtöbbnek azzal használsz, ha enyhén nedves, majd száraz, mikroszálas törlőkendővel áttörlöd. És ennyi. Domestos? Egy LCD-t tuti tönkretenne. :S

De olvass utána, google a barátod.

2011. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, inkább mellőzöm a domestost, nem tudom miért gondoltam rá mikor a zsepivel is csillogóra tudtam varázsolni :D
2011. jún. 21. 09:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Én minden üvegfelületet (tv képernyőt és monitort is) tiszta, nedves viledával törlök át. Ettől gyönyörűen tiszta és csíkmentes lesz.

Állítólag nem árt néha a billentyűzetet is letisztítani, fertőtleníteni, hiszen nem mosunk kezet minden laptop használat előtt. Erre pedig egy szájvízzel benedvesített vattát használok. Ez tisztít és főként fertőtlenít. A domestos szerintem nagyon durva szer ezekhez a finom, kényes dolgokhoz.

2011. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!