Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossam ki az olyan...

Hogyan mossam ki az olyan plüssöket amiben elektronikus dolgok vannak?

Figyelt kérdés
Egy plüss fókámban hangszóró van, nincs rajta kis nyilás ahol kivehetném.. se cipzár. mit ajánlotok mit tegyek?
2011. márc. 11. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ollót, tűt és cérnát....varrás mentén kibontod, mosod,visszavarrod
2011. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csiga, amin lóg pár piszkálni való dolog. Gyermekemé. A zenélőkéje szintén nem kivehető. Nem tudom hogy van megcsinálva, de többször kimostam már mosógépben 60 fokon, de még mindig működik. :)
2011. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem piszkos, csak az atkák miatt akarnád kimosni, inkább tedd egy éjszakára a mélyhűtőbe.
2011. márc. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én bevágtam őket rövid programra de a hőfok max 40 fok! és kibirták lehet neked is kibirja
2011. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, de nekem is zenélnek az olyan plüssök, mosás után is!Szerintem úgy vannak gyártva, vagy nagy mázlink volt!
2011. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, megprobálom kimosni :)
2011. márc. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!