Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tehetném kevésbbé...

Hogyan tehetném kevésbbé porossá lakásom? Minden nap törölgetek, de nem sok eredményt hoz.

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is ez az gondom. A szám.gépek nyomják a port, meg sem látszik ha törölgetek. Van egy olyan praktikám, hogy a törlőrongyra teszek öblítőt, csak úgy töményen, ez antisztatikus , ez kb két három napig taszítja a port. Nekem a pronto ilyesmi nem váltak be. Próbáld meg az öblítőst módszert, hátha bejön.
2009. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Már én is próbáltam különféle szereket, kimondottan erre kapható-igen drága-törlő kendőt, de semmi.

Ki fogom próbálni, még egyszer köszönöm.

2009. márc. 10. 07:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a lakásban szönyeg van,le kellene cserélni laminátra,parkettára,esetleg szép linóleumra,járólapra.Azt fel lehet mosni,nem "ragad"meg a por.
2009. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Parkettás a lakás, minden nap porszívózok és fel is mosok. Ha egy nap kimarad, már a szegőknél észre lehet venni a porcicát. Ezért szereztem be a nappali közepére szőnyeget, az valamit felfog, de két naponta így is neki kell esnem.
2009. márc. 10. 08:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hatékonyabb porszívó, akkor szellőztess amikor kicsi a por az utcátokban(nincs forgalom), A portörlés-felmosás-porszívózás összehangolása-egymás után végezd őket mindig, a neked tetsző sorrendben, külön nincs sok értelmük.
2009. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk már mindenhol parketta van, mert a porszívózás nem vált be...tudjátok...elöl be, hátul ki :-) mi csak pormozgatónak hívtuk...és igen a pronto nem segít...letörlöm és 10 perc nem kell hozzá és újra van por rajta :-O most már inkább a felmosást választom, bár arra még én sem jöttem rá hogy hogyan lehet megcsinálni, hogy a butoron legalább egy fél napig ne legyen por :-)
2009. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!