Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell helyesen ablaküveg...

Hogyan kell helyesen ablaküveget mosni, hogy ne legyen maszatos?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 10:39
 1/5 anonim válasza:
Én anyukámtól azt tanultam, hogy újságpapírral. A papírtörlő, rongy ilyesmi nálam mindig szöszölt.
2009. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először mosószeres meleg vízzel lemosod az ablakkeretet. utána az üveg részt. majd tiszta vízbe ecetet teszel, és azzal újra áttörlöd az üveget. majd száraz, tiszta ronggyal áttörlöd. végül ablaktisztító folyadékot fújsz az üvegre, és ahogy az előttem író is írta, újságpapírral dörzsölöd.
2009. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi vettünk egy csoda kendőt a tescoba a neve ablaktisztító kendő semmi nem kell rá csak víz.

Szerintem nagyon jó! Ára:350-400ft 2 darab van benne és zöld színű.

2009. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a gőzgéppel csinálom az ablakpucolást is és annál jobb nincs. Ezek az ablakpucoló tutyik csak lerakódnak az üvegen és minél többször rákened annál maszatosabb lesz. A gőz pedig gyönyörűre tisztítja.
2009. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem van egy mikroszalas törlökendöm(Lidl-s,kb.500,-/2db), ami nagyon jo. Lemosom az ablakot barmilyen erre alkalmas szerrel, azutan a szaraz törlökendövel attörlöm -nem kell teljesen szarazra, szaradas utan nem lesz foltos, szöszös. Gyorsabb, kenyelmesebb, mint az ujsag.
2009. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!