Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fekete foltok a szőnyegen -...

Fekete foltok a szőnyegen - MITŐL?

Figyelt kérdés

Lakásunkban a szőnyegen fekete foltok keletkeztek, ugyanis házibuli során egyik látogatónk betrappolt cipős lábbal, de mire észrevettük, már nem lehetett tudni, ki volt. Mindenesetre a foltok ott vannak, és sajnos fogalmunk sincsen, mi lehetett az, és bárhogyan is tisztítom (szőnyegtisztító gép tablettával, Vanish...stb) nem akar kijönni. Miben lehet dagonyázni, hogy ilyen nyoma legyen? Nekem évtizedek alatt egyszer sem sikerült belelépnem olyan anyagba, amitől a szőnyegen eltávolíthatatlan folt keletkezett volna...


Igaz, nem is szoktam cipős lábbal rálépni a szőnyegre.


A legfontosabb kérdés viszont: az ecetes ollón, a kénsavon és a benzin + gyufa kombináción kívül van-e olyan szer, amivel ezeket a foltokat ki tudom szedni? Minden értelmes választ köszönök előre is!


2011. ápr. 16. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kátrány, lehet motorolaj. Próbáld meg síkálókefével dörgölni, hátha erősebb hatásra eltűnik.
2011. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön ki, szerintem olaj vagy valamilyen festék lehet...

Benzint vagy higítót próbáltál? (Nem tudom milyen színű a szőnyeg, a higítóval vigyázz!)

2011. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kutya volt!
2011. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A benzint nem a benzin+gyufa kombóban gondoltam, hanem benzin, mint folttisztító :)
2011. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!