Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen öblítöt használtok?...

Milyen öblítöt használtok? Hogyan alkalmazzátok, hogy a ruhák rendesen átvegyék az illatát?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon kezd elegem lenni, vettem már Lenort, Coccolinot, Silant...koncentrátumot, beteszem a mosógép egyik fiókrészébe, ahova az öblítöt kell, mégsem lehet érezni a ruhákon az illatot!

Mit csinálok rosszul?:(


2011. ápr. 2. 09:50
 1/9 anonim válasza:
57%
én Lenort használok.Bonuxal magnolia illatú az is és nekünk mindig nagyon jó illatuak a ruháink!és még egyhétmúlva is érződik a friss illatuk!Te milyen mosóport használsz?
2011. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Én is Lenort használok, de én hígítom vízzel. 1 normál adag ruhához kb. 3/4-ig töltöm a Lenor kupakját öblítővel, beleöntöm a helyére, utána hozzáöntök még ugyanannyi vizet. Nekem nagyon finom illatúak a ruhák így.
2011. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én a sárga lenort, de azt is csak pár órát lehet érezni, a többit meg még addig sem. Másnál meg tudom, hogy ez a xy illata nem tudom hogy csinálják. Valamit "elrontunk".
2011. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Én a kék lenort használom. Elöltöltős a mosógépem! Először kimosom a ruhákat, sehova nem töltök öblítőt!Majd ha kimosott, áttekerem a másik oldalra öblítés centrizésre még 1x és akkor töltöm bele az öblítőt egy kupakkal, ahova a mosóport szoktam. Ezt azóta csinálom így, amióta ugyan úgy jártam, mint te és csak pocsékoltam az öblítőt, mire rájöttem, hogy hamarabb elnyeli, mint ahogy kellene.Azóta jó illatúak a ruháink.Télen bent a radiátoron szárítottam őket, és a házban is áradt a jó illat.Ha kint szárítod lehet, hogy veszt az illatból, de hidd el,hogy nem annyira, hogy ne lehessen érezni, mert a szekrényből ahogy kiveszem,ugyan úgy érzem!
2011. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
pontosan! vannak olyan mosógépek amik az elején elnyelik akkor csináld úgí ahogy egy korábbi válaszoló írta ! én kék vagy sárga lenort használom és hetekig lehet érezni
2011. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ne centrifugázd, hagy öblítő programon még 20 percig. Utána lehet centrifugázni. Illatos lesz.
2011. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lenort használok. Mióta ariel van itthon, azóta kevésbé érződik az öblítő illata. Tomi mellett jobban érződött. Viszont úgy vettem észre, hogy nem mindegy, hogy milyen anyagú a ruha. Van amiből áradozik most is az illat, van amin nem is érződik. Egy mosáson belül.

Régen lila coccolínot használtam. Annak aztán igazán érezhető volt az illata! Vissza akartam már térni rá, de elszúrtam. Mikor vettem legutóbb az öblítőt, úgy emlékeztem, hogy lila lenort használtam. Néztem a boltban az illatát, és valahogy sehogy sem stimmelt. Később jöttem rá, hogy nem lenor, hanem coccolíno volt:) Ahogy elfogyott a mostani öblítőm, azt fogok venni. Remélem lehet még kapni, mert nagyon rég nézelődtem már a coccolínok között.

Amúgy az egy litert háromra szoktam hígítani.

2011. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lenor általában mindenkinél bejön,én is ezt használom.Pontosabban a LENOR PUR MILD ORANGE-OT,ez német termék.(nekem ez jött be)Figyelj arra is hogy milyen a ruhák szövete,mert ha műszálas akkor nagyon ne várj illatot.Ja és nyáron ne szárítsd közvetlenül a napon mert valahogy akkor is veszít az illatából.(ráadásul fakítja is a ruhát)Az sem mindegy hogy milyen mosóport használsz.A persil és az ariel is el szokta nyomni az illatot,legalábbis a color fajtájuk.(én így jártam)Ha végképp semmi nem jó,akkor használj mosógélt!Azon belül is perwoll-t,tide-ot,vagy valami hasonló minőségűt.Anyu gélt használ öblítő nélkül és illatosak a ruhái!
2011. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csakis Amway koncentrátumot használok. 1 literből lesz 6! Isteni illata van. Én mindig beleöntöm az öblítőt mosás előtt a megfelelő rekeszebe, de! nem engedem centrifugázni. Ha nem sürgős valakinek egy ruhadarab, egy órát ázik az öblítő vízben, utána centriz. Isteni illat van lakásban is a száradó ruháktól. Két féle illatot használok váltva,mert az orrunk (szaglósejtjeink) hozzászokik a csak egy féle illathoz.
2013. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!