Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az ipari öblítő az olyan?

Az ipari öblítő az olyan?

Figyelt kérdés
Olyan öblítőt szeretnék vásárolni, amitől olyan illatuk lesz a mosott holmiknak, mint a kilós boltokban árult használt (de kitisztított) ruháknak. Az eladók nem tudják megmondani mitől lesz ilyen illatuk, mert ők már így kapják. Valaki meg tudná mondani? És azt is, hogy hol kapok olyant. Ezt a neten kutakodva találtam, nem lehet, hogy ilyent kéne vennem? Valaki próbálta már?? [link]
2011. márc. 22. 09:50
 1/3 anonim válasza:
Keress valami vegyi boltot,ahol esetleg meg tudod szagolni!De árba nem nagyon éri meg,akcióba a márkás öblítőket,fillérekét meg tudod venni!Amúgy is egy idő után már nem érzed te az illatot,mert megszokta az orrod!(Én ezért váltogatom:))
2011. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valahol azt olvastam, hogy ez a fertőtlenítő illata/szaga, merthogy ezeket a ruhákat fertőtlenítik is, nem csak simán kimossák.
2011. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor viszont a fertőtlenítő nevét szeretném megtudni! :-) Annyira finom!
2011. márc. 23. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!