Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kedves Mindenki! A kérdésem a...

Kedves Mindenki! A kérdésem a következő: milyen hosszú életű presszó kávéfőzőt vegyek, milyen márkát javasolnátok? Köszönöm előre is

Figyelt kérdés
Hauser márkájú volt eddig,3 évig bírta, szerintem kevés ez az idő. Annyi még, hogy CSAK presszókávéfőző jöhet szóba, semmi egyéb.
2011. márc. 16. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A szarvasi elvileg jó, de amúgy lutri az egész, nem nagyon gyártanak manapság hosszú életű gépeket.

Nekem amúgy Hausmeister van és már 4 éve bírja és semmi baja, pedig azért ilyen, mert ez volt a legolcsóbb :)

2011. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a gépeket nem is gyártják hosszabb élettartamra! már a három évet is meg lehet köszönni!
2011. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, én is Szarvasi párti vagyok. 9 év alatt a másodikat nyűvöm, (a második 2 éves, tehát az első 7 évet bírt)sokat használjuk, mindig lehet hozzá alkatrészt kapni, és tényleg olyan mint egy igásló: a munkahelyemre is ilyet vettünk, ott napi 5-6 x főzünk, és le a kalappal, nagyon jól bírja.
2011. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szarvasi!!!!

Egy autó szerelő műhelyben, naponta 10x használva eddig 6 évet bírt és még működik hibátlanul!!

Az enyim szintén hat éves és ennek sincs semmi baja.

2011. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!