Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az ecetes vízkőtelenítés...

Az ecetes vízkőtelenítés autómata mosógépnál valóban hatásos?

Figyelt kérdés

A vízforralót,csaptelepeket,zuhanyrózsánál eddig sikeresen használtam(,s a környezetet sem szennyeztem)

Nem tesz tönkre semmit a mosógép belsejében?


2009. febr. 21. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
100% a siker! Nem rongálódik semmi és a szagát sem fogod érezni. A mosógépedbe beleöntesz 1 vagy 2 l 20%-os ecetet. Bekapcsolod egy sima mosáson (amivel szoktál mosni, mondjuk pamut) 40°C fokon. Amikor leengedi az első vizet, azt felfogod és visszaöntöd (addig kikapcsolod, kinyitot a tetejét vagy az oldalát (attól függ milyen a mosógép), beleöntöd és vissza bekapcsolod). Utána magára is hagyhatod, mert többször ki fogja öblíteni. Ajánlatos öblítő stopba tenni, hogy feleslegesen ne centrifugáljon.
2009. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,csak én nem tudom a vizet felfogni,mert közvetlenül megy a lefolyóba...sajna.hagyjam egy kicsit állni esetleg a gépbe,s kis idő múlva indítsam el a programot?
2009. febr. 21. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd bele este az ecetet a dobba, hagyd ott éjszakára, és reggel indítsd el a gépet. Éjszaka leoldja a fűtőszálról a vízkövet, és mehet az átöblítés!
2009. febr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne ecetet! Trisót! Az ecet hosszútávon bevonatot képez a felületén, barnásat.
2014. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!