Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Először porszívózunk, aztán...

Először porszívózunk, aztán porttörölünk, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha nagyon nagy kosz van, én előtte és utána is, előtte azért, hogy ne hordjam szanaszét a lakás esetleg már többi kitakarított részében a szöszmötöt port. Ha csak sima gyorstakarítás, akkor először port törlök utána porszívózás. Portörlés közben sokminden lekerül a földre, ezért érdemes utána csinálni.
2009. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%

Szió!


Először a porszívózás, mert eközben felkavarod a szívócsővel az alattomos, meglapuló porszemeket, amik aztán kavarognak a levegőben. Ezután a portörlés, hogy letöröld a már leülepedett porszemeket.

2009. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

Először portörlés, utána porszívózás.

Ha fordítva csinálod, akkor a portörlésből származó por ott fog lebegni a levegőben és a földön.

2009. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kezd olyan lenni, mint az a kérdés, hogy: mi volt először a tyúk, vagy a tojás? :)

nagyon köszönöm a válaszokat

2009. febr. 17. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Hát igen!

Mindkettőnek megvan a logikája én mégis azt vettem észre, hogy sokkal tisztább a levegő és hatékonyabb a takarítás ha először port törlök.

2009. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg először porszívózni kell, aztán port törölni.
2009. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
1.portörlés 2.nyitott ablaknál porszívózás
2009. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Őszintén?

A legelső hozzászólóval értek egyet. Előtte ás utána is, csak annyival kiegészíteném, hogy mindig. Tudom, hogy ez így bazi bonyolúltnak hangzik, dehát így hatásos.


Én a fősuli alatt takarításból egészítettem ki a pénzem és tetszett a "kuncsaftoknak" ez a módszer.

2009. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!