Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit szoktatok kivasalni?

Mit szoktatok kivasalni?

Figyelt kérdés
Van ismerősöm, aki csak az ingeket, de a pólókat egyebeket nem. Anyukám még a zoknikat is kivasalja. Engem speciel nagyon zavar, ha gyűrött a konyharuha. :)De a zoknikon meg törölközőkön kívül én is minden kivasalok. Ti mit szoktatok? :)
2011. febr. 25. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én semmit. Minden ruhát kirázok és vállfán szárítom őket. Nyáron a szoknyáimat, mert mind pörgős pamut, és csúnya, ha nincs kivasalva. Meg az ünneplőt vasalom még, és ennyi.
2011. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A zoknikon kívül mindent. A törölközőket, a konyharuhát, a függönyt, meg minden ruhát. Ez van, mániákus vagyok. :D
2011. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vasalok semmit!
2011. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
20%
én úgy gondolom a fertőtlenítéshez nagyon fontos a vasalás,igy én vasalok,de nem mániákusan mindent.a gyerek ruhákat szinte mindet,a pólók,ing,konyharuha,törcsi,ágynemű,szóval majdnem minden mert a zoknit,bugyit nem.de rengeteg villanyt fogyaszt igy igyekszem egy héten egyszer vasalni,és tényleg ami szükséges.
2011. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
A zoknikon kívül mindent vasalok. Kirázva is gyűrött marad kissé,és nagyon igénytelenül néznek ki a ruhák. Sokszor elnézem az utcán,amikor kisminkelt nők ruhája nem szép szép sima. Mindig az jut az eszembe,hogy ez a nő lusta.
2011. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ágyneműket alapból, törölközőket soha.A párom minden ruhadarabját,kivéve zokni és alsónadrág,a sajátomból főleg a nadrágokat,szoknyákat.A többi valahogy nem igazán gyűrődik,ha igen,akkor azt is.
2011. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem vasalok.Utálok vasalni, épp ezért a ünneplős ruhákból is olyanjaim vannak amiket nem kell vasalni.

Max az ágyneműt szoktam, na azt sem a gyűröttség miatt, de csak egy garnitúrám van és télen nem szárad meg estére teljesen, így a vasalóval szárítom.

De valóban olyan ruháink vannak, amit ha jól teregetek nem gyűrött.

2011. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én mindent vasalok,zoknit,bugyit is... fertötlenít
2011. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!