Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Automata mosógépből a beleköve...

Automata mosógépből a belekövesedett mosóport hogyan lehet kiszedni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2011. febr. 25. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Attol függ, hogy hol vetted észre ? Kifolyó, dob külső része, gép belső oldalai, fűtőbetét. MInden esetre 2 flakon ecet és egy 40oC -os program .
2011. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A mosószer tartályon van. Ezzel az ecetes megoldással próbálkoztam már többször is, de oda pont nem ér el...

De azért köszönöm a választ!

2011. febr. 25. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kb 3 dl ecetet szoktam a dobra önteni, és a legmagasbb hőrésékletű mosóprogramot elinditani. Ezt évente egyszer szoktam elvégezni. Nekem ez a mosógép használati utasításában van leírva.
2011. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyémből ki lehet venni a mosószeradagolót, néha berakom a mosogatógépbe és 60 fokon elmosatom vele.

Amíg nem volt mosogatógépem, addig pedig mindig egy baba cumisüveghez való üvegmosókefével (mert annak nagyon vékony a kefefeje) súroltam ki forróvizes áztatás után. Elég nyomi konstrukció, hosszú, keskeny járat két végén van a be- és kivezető :) nyílás, nagyon nehéz hozzáférni (felültöltős zanussi).

2011. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer le tudod kaparni, utána használj folyékony mosószert inkább. Kapard le, esetleg egy régi fogkefével nem érsz oda?
2011. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezt a fogkefés megoldást kipróbálom! :)
2011. febr. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!