Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi oldja a legjobban a mosósze...

Mi oldja a legjobban a mosószertartóra ragadt mosóport?

Figyelt kérdés
A mosógép mosóportartójára ráragad a mosószer, így nem működik rendesen. A víz és az ecet nem nagyon viszi le. Mivel lehetne eltávolítani? Elég zegzugos a belseje, így lehetetlen szivaccsal vagy körömkefével ledörzsölni a mosóport.
2011. jan. 19. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van mosogatógéped, tedd bele, hátha. Vagy áztasd be egy éjszakára.
2011. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz. Nincs mosogatógépem; a beáztatás meg csak részben volt sikeres, már próbáltam...
2011. jan. 19. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
tömény ecetet kell 1 éjszakára beáztatni víz nélkül az tuti
2011. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösz, akkor megpróbálom azzal még egyszer, mert már korábban próbáltam, de csak félsikerrel...
2011. jan. 19. 13:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sikerült nekem sem rendesen kitisztítani még.
2011. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

meleg víz.


A mosóport elvileg úgy tervezik hogy vízben oldódjon.

Amennyre emlékszem nekem meleg vízzel kijött.

2011. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer nekiálltam,egy rossz tepsibe Well-done hideg zsíroldót öntöttem/egy fél litert/+annyi vzet,hogy ellepje.Ebben volt 2-3 napig(elfelejtettem)---no akkor kijött ! Nekünk a melléképületben van mosókonyhánk(+kazánház)én azóta minden mosás után leveszem,és beleállítom egy diszperzitesvödör vízbe. Két mosás között ott a helye.

SOHA többé ! Csak olyat veszek,amelyiknek fiókos az adagolója az tuti !

2011. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na ja, csak az az alapvető probléma, hogy a lakótelepi lakásban csak a felültöltős fér el, azoknál meg nehezebb neki helyet találni. Bár az Energomat esetén annó megoldották mégis. Egy elöltöltősnél könnyebben elférnek az adagolófiókok.
2011. jan. 20. 18:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Fölültöltősben is van fiókos. Most valamelyik ujságban láttam 33! cm-s asszem samu elöltöltőst.De 40,és 44 cm-s bárhol van,és a fölültöltős is annyi.
2011. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a múlt héten vettem új mosógépet, megkockáztattam az elöltöltőst.

A típusa Samsung WF0500NXW/XEO, és 42 centi széles. Féltem, hogy tól nagy lesz, de még jobb is, mert mivel nem ugrál, mint a régi Hajdu, teljesen rátolhattam a falra. Ahol a réginek a kereke kikoptatta a linóleumot, az most kilátszik a gép alól :D Ráadásul több ruha fér bele, és mivel akciós volt az Auchanban, 55 ezerért megkaptam!

Esetleg gondolkozz el valami ilyesmin, ódzkodtam tőle, de nagyon bevált!

2011. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!