Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyibe kerül egy bejárónő?

Mennyibe kerül egy bejárónő?

Figyelt kérdés

Egy pici 37 nm2 lakásban lakom egyedül. 1. utálok takarítani 2. így is alig tudom beosztani az időmet 3. a mocskot is utálom.


Heti 1 vagy 2 alkalom: mosogatás- ha meghagytam, porszívó,felmosás, portörlés, mosás, vasalás, rendrakás.


Meg talán főzés heti 1* vagy 2*.

Vagy még bevásárlás?


Köv. félévben még elleszek - passzív félév, de utána megint a nyakambaszakad minden...


2010. dec. 24. 02:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én vállalnék nállad dolgokat. Sajnos szerintem csak a bevásárlás férne bele. 16 éves vagyok, de ha nem dolgozom akkor tanulni sem fogok tudni. Megbízható vagyok. Ha gondolod emailben megbeszélhetjük.
2010. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyedi, hogy valaki felnőtt létére dolgozik ÉS tanul, annyira ne szarj be magadtól! Sőt, itt is többen vannak olyanok, akik még takarítanak is maguk után, pláne egy ekkora kis lakásban, pfff!
2010. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:14

Privát e-mail a válasz írójának


Szia!

Nagyon aranyos vagy, de a bevásárlás a legkisebb.

És elárulom ha 16 évesen dolgozni szeretnél, akkor diákszövetkezetnél kell jelentkezned.

[link]

Lépj be egybe és őnáluk tudsz munkát vállalni.


A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29


Egyszerűen sajnálom rá az időt és energiát, amikor tudom hogy máshol jobban jönne és ezért nem is ezzel foglalkozom.


Ezért gondoltam erre a megoldásra, hogy mivel megtehetem bejárónőt hívok. - de amúgy ahogy elnézem, itt GYIK-eken mindenkit lehurrognak aki kicsit is tehetősebb az átlagnál és megteheti hogy nem erőlteti meg magát, hanem bejárónőt keres... holott tulajdonképpen valakinek munkát ad az én "lustaságom" hogy nem szervezem be ezt is a napjaimba.


Amúgy ebből takarítónő lett de már mindegy. Főzést megoldom és bevágom egyben a hűtőbe, aztán kész.

2010. dec. 30. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!