Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyibe kerül egy bejárónő?

Mennyibe kerül egy bejárónő?

Figyelt kérdés

Egy pici 37 nm2 lakásban lakom egyedül. 1. utálok takarítani 2. így is alig tudom beosztani az időmet 3. a mocskot is utálom.


Heti 1 vagy 2 alkalom: mosogatás- ha meghagytam, porszívó,felmosás, portörlés, mosás, vasalás, rendrakás.


Meg talán főzés heti 1* vagy 2*.

Vagy még bevásárlás?


Köv. félévben még elleszek - passzív félév, de utána megint a nyakambaszakad minden...


2010. dec. 24. 02:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

A bejárónő díjazása attól függ, milyen munkát kérsz tőle : a takarítás a lakás nm-től függ és más ára van a heti kistakarításnak, mint a nagytakarításnak (ablakmosás, stb.)...


Külön ára van a főzésnek, bevásárlásnak, mosogatásnak...


Külön ára van a mosásnak, vasalásnak...


Úgy látom, te inkább egy háztartási alkalmazottat szeretnél, mert az általad kért munkákat képtelenség hetente 1x elvégezni!


Ha férfi vagy, akkor egyszerűbb összeköltözni egy csajjal, majd az mindent megcsinál neked ingyen és még éjszaka is kiszolgál kedved szerint.

2010. dec. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi, lány vagyok :D

És fix hogy nem a háziasságom miatt fognak elvenni, hanem inkább a kinézetem + eszem miatt. Okos Barbi aki nem nagyon takarít...

Sajna senki sem tökéletes és nálam a háziasság maradt ki...


Még megpróbálom ezt is beszervezni a napjaimba, de már így is hulla vagyok...


Jah és igen. A rumli, piszok miatt lehetetlenség ide bárit is felhívni...:(

2010. dec. 24. 04:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bejárófiún nem gondolkodtál?
2010. dec. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon konnyen talalsz egy bejaronot, de nem a forumon kellene ezt keresned.

Heti 2-3 alkalommal jojjon, s mindent vegezzen el. A fizetest megegyezes alapjan kell eldonteni.

altalaban 600-l.000 ft-os orabert kernek.

2010. dec. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Saten ‫҉ válasza:
36%
Ha jó vagy az ágyba megyek én neked takarítani :D
2010. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne mond már,hogy egy 37nm-es lakást nem tudsz rendben tartani egyedül.Ha ilyen kupi van akkor azért csak otthon szoktál lenni néha.Takarits ki részletekben,a rendre meg vigyázz.Egyébként azokért a szolgáltatásokért bőven belekell nyúlni a bukszába...
2010. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
1000 Ft-os órabér, ez legalább heti 8 óra, az havi 32 ezer ...De tényleg jobb lenne, ha hozzászoknál az önellátáshoz, ezeket meg is kell tanulni, mert lehet olyan élethelyzeted, hogy nem telik rá, és 30 évesen vagy afölött elkezdeni megtanulni háztartási munkát végezni sokkal rosszabb.
2010. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
és még egoista is a lustaság mellett..
2010. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
---meg a passzív félév azt sejteti, hogy tanulsz még. Te fogod fizetni a bejárónőt tán?
2010. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, így is alig tudom beosztani az időmet.


Egyetemre - nem nemzetközi tanulmányok és társai kategória - járok és mellette vállalkozást vezetek, hogy ne anyukámtól kelljen anyagilag függnöm. Tessék utánam csinálni és ha megy a 3 egyszerre: egyetem, vállalkozás, takarítás akkor majd nevezhetsz lustának, de addig ne ítélkezz hb!


Jah és igen, zsebbe nyúlnék - mert az a napi 1 óra vagy nem tudom mennyi sokkal jobban jön nekem máshol, mint a takarításban.


Nem a véleményetekre voltam kíváncsi, hanem a kérdést kell megválaszolni.


A normális válaszolóknak köszönöm azért. Már néztem máshol is hirdetéseket, már csak vki megbízhatót kell találni.


BTW Jah és van egóm, mert van mire kis vesztestípus!

2010. dec. 26. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!