Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosogatóból hogyan távolítsa...

A mosogatóból hogyan távolítsam el a vízkövet?

Figyelt kérdés
Ha rácsurgatom,lefolyik...dörzsölve nem elég hatásos.Van vmilyen praktika?
2009. jan. 23. 20:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%

gondolom, a "hagyományos" vízkőoldóval kezdett próbálkozni a kérdező, de mivel írta is, hogy "lefolyik", "nem hatásos", ezért próbálunk más alternatívákat keresni.

Én ajánlottam a domestos zéró vízkőoldót, nekem nagyon jól bevált itthon.

2009. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
a Domestis Zero jónak tűnik...köszi.:)
2009. jan. 24. 21:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Dm-ben kapható : dm-termék, zöld, műanyag flakonban van, Neve: Denk mit Essigreiniger. 1 l-es kiszerelés almaecetes koncentrátum. Használat után nyomok a tisztítandó felületre, szivaccsal áttörlöm a mosogatót, a csapot, leöblítem, majd száraz ronggyal ismét áttörlöm, csillog-villog. Kb 350 Ft-ba kerül. Én szórófejes palackba tettem, így gazdaságosabb. Merem ajánlani, nagyon jó!!!!
2009. jan. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Egyszerű, inkább a megelőzésre kell hangsúlyt fektetni! A mosogatót legalább naponta tisztára mosni, majd konyharuhával szárazra törölni.És csaptelepet is. Ezt higéniai okokból is célszerű elvégezni. És egyszerre két legyet csapsz vele, nem kell egészség károsító anyagokat drága pénzért megvenni, ráadásul a szóban forgó tárgyak idők végezetéig eredeti fényükben ragyognak. A TÖRÖLGETŐ RONGYOT MEG ÚGYIS NAPONTA AKÁR TÖBBSZÖR IS KELL CSERÉNI.És akkor bőven elég a balzsamos kézkímélős mosogatószer.
2009. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sima hagyományos vízköoldó! Max 200 Ft. Fehér flakonba kék kupakkal. Én azt használom évek óta. A kádban a csapban hihetetlen csodákra képes. Akinek eddig ajánlottam azóta mindenki azt használja, A cif és társai szarok. A sima vízköoldóval leöntöd a kádat (hallod amint pezseg és oldja le a vízkövet), picikét pucolod (gumikesztyűvel) hagyod 5-10 percet és leöblíted. Ettől jobb, és tökéletesebb megoldás nincs. Ha a mosogatóba öntöd, akkor nagyon alaposan le kell utána mosni, meg nem szabad sokáig rajta hagyni, mert foltos lesz a rozsdamentes felület. Én sajnos így jártam. De ajánlom mindenkinek a vízkőoldót, én egy 3-4 éves odaszáradt, mocskos, vízköves mosdót pucoltam le 5 perc alatt.Próbáljátok ki
2009. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szódabikarbónával és ecettel.
2009. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!