Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosogatóból hogyan távolítsa...

A mosogatóból hogyan távolítsam el a vízkövet?

Figyelt kérdés
Ha rácsurgatom,lefolyik...dörzsölve nem elég hatásos.Van vmilyen praktika?
2009. jan. 23. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Sósav. Pillanatok alatt használ, ha lefolyik is. Olcsó.

A lefolyóba jutva is megöli a vízkövet meg az egyéb bacikat is.

2009. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Mielőtt sósavat használsz olvasd el a használati utasítást! Hatékony, de nem minden felület bírja!

Az ecet az, ami hagyományosan vízkőoldó és a legtöbb felület kezelésére alkalmas.

:)Bedugom: nem folyik le.

A mosogató rongyot ráterítem a kezelendő felületre, arra öntöm az ecetet, aztán elmegyek megnézni a gyakori kérdéseket. Mire végzek: feloldja. :)

2009. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mi ecettel szoktuk.
2009. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Domestos zéró vízkő.

Nagyon sűrű, így nem folyik le, iszonyat erős szer. Csak vigyázz, ne lélegezd be. Biztos lehetsz benne, hogy eltünteti a vízkövet.

2009. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
A Cif Inox elég jó, permetet szór, lassan folyik csak le, nekem bevált.
2009. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
van egy régi tisztítószer.glanc a neve.350ft egy liter.igaz,nekem 2éves lesz a mosogatóm,de kb.hetente azzal kisikálom,hagyom pár percig hatni,és gyönyörű csillogó lesz.háztartási boltban tuti kapsz ilyet!
2009. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi.cillittel próbáltam,de egyből lecsurog és csak egy csíban szedi le.és vannak olyan részek amik egyszerűen így vízkőteleníthetetlenek.köszönöm mégegyszer!szép estét
2009. jan. 23. 21:58
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
A sósavtól szép foltos lesz, mert gyönyörűen megmarja.Már túl vagyok ezen én is!Most új mosogatóm van, és a Libl-be vettem W5 vízkőoldót (300ft).Gyönyörű csillogó lett tőle.Nem mar, de nagyon hatékony!!Ha esetleg bedugod a dugót akkor nem fog egyből lefolyni, és néhányszor áttudod törölgetni a mosogatót a szerrel!!
2009. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Savazd ki.
2009. jan. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 yuda ***** válasza:
58%
Meg vagyok döbbenve: a hagyományos vízkőoldó nevű vízkőoldót,ami ugye direkt erre van kitalálva,még senki nem írta. VÍZKŐOLDÓ.Kapható élelmiszerboltoktól kezdve vegyiáru boltokban,100 ft-os boltokban...stb
2009. jan. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!