Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan szedjem le a szoroket,...

Hogyan szedjem le a szoroket, szoszoket, szalakat, bolyhokat a ruharol?

Figyelt kérdés
Osszemostam egy cardiganom a tobbi ruhaval ami szoszosse tett mindent! Most mit tegyek?
2009. jan. 20. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben vagy Rossmann-ban kapható szösztelenítő henger, én is azt használom.
2009. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek valóban hasznosak- főleg nálunk, kutyamacska stb...:) De nem mindegyiknek jó a tapadása!!! Én olyat használok, amelyen egy hengeren jó sok réteg van, általában ezek jobbak.
2009. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszeru.. rengeteg ruha(felsok,pulcsik,nadrag) szoszosek lettek. Mindegyiket egyesevel?? Vmi mas megoldas?
2009. jan. 20. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a bolyhos részre válaszolnék, nagyon egyszerű megoldást nem tudok rá, viszont Media Marktban, Saturnban, alkalmanként Rossmannban is kapni boholytalanító elemes készüléket 1-2-3 ezerért, bár valahol textilborotvának, vagy ruhaborotvának hívják. Ez egy kis elemes izé, kicsi tartályba gyűjti a bolyhokat, de ha több pulcsid bolyhos, akkor türelem kell hozzá, kb mint morzsaporszívóval végigmenni egy szobán :) Viszont nagyrészt leszedi a bolyhokat.
2009. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, nekem egy költözés után nyolc garnitúra ágyneműm és az összes kötött pulcsim full szöszös és szőrös lett. Tényleg nem egyszerű sem textilborotvával, sem hengerrel, de ez van, sok türelmet hozzá! :)

Érdemes azonban megcsinálni, hogy a mosógépben meg a szekrényben ne szöszöljék újra össze egymást. Nekem 4 napig tartott..:(

2009. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a nejlonharisnya ruhakefére húzva vált be.A legfinomabb szöszöket is magába szedi.De ez is ugyanolyan időigényes sajnos.:)Sok sikert!
2009. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!