Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Igaz ez, ha teniszlabdát...

Igaz ez, ha teniszlabdát rakunk a mosógépbe és úgy mossuk ki a tollkabátot, akkor nem csomósodik össze a toll benne?

Figyelt kérdés
Ha belegondolok hülyeség, de ki tudja... Vki próbálta már? Egy ismerősöm szerint igaz, de én nem merem megcsinálni, mert már tönkrement egy tollkabátom mikor kimostam a mosógépben.
2010. nov. 11. 12:12
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nekem ez csak a szárítógépnél jött be. Ha labdákkal szárítom (pl. a párnát), akkor nem lesz csomós.

A mosógépben szerintem nem működik, mert a toll a víztől csomósodik össze, nem a mosógép mozgásától. Ha kiteríted és rálocsolod a vizet és nyomkodod, akkor is csomós lesz. Vagy szárítógép, vagy vidd tisztítóba!

2010. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
nekem is van tollkabátom és mostam,centrifugáztam is a mosógépben.. igaz összeáll a toll, de én száradás közben szoktam felrázogatni és így olyan lesz mint újkorában..
2010. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem abból se sülne ki jó dolog, ha csak kimosnád a kabátot és nem centrifugáznád ki! Sose száradna ki teljesen, addigra összepenészedne!
2011. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!