Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Igaz ez, ha teniszlabdát...

Igaz ez, ha teniszlabdát rakunk a mosógépbe és úgy mossuk ki a tollkabátot, akkor nem csomósodik össze a toll benne?

Figyelt kérdés
Ha belegondolok hülyeség, de ki tudja... Vki próbálta már? Egy ismerősöm szerint igaz, de én nem merem megcsinálni, mert már tönkrement egy tollkabátom mikor kimostam a mosógépben.
2010. nov. 11. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Na erről én is hallottam... Elvileg az lenne a lényeg, hogy a teniszlabda össze-vissza pattog a gépben, így folyamatosan "szétütögeti" a tollcsomókat a kabátban, így nem áll össze a toll... elvileg ha csak a kabát van a gépben meg a labda, és elég nagy a gép dobja, akkor működhet... elvileg... de tényleg olyat kéne találni, aki már próbálta...
2010. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vizes teniszlabda soha nem fog nektek a mosogepben pattogni. Max. ätesik az egyik oldalrol forgäsnäl, a mäsik oldalra, de pattogni ???!!!! :D
2010. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Hééé, a vizes laszti is pattog! Mérsékelten, de pattog! Tenisztél már esőben? :D


Az első válaszoló voltam

2010. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
az a mosogepben akkor is max. uszkälni fog. min. 1/4-ig a dobban viz van. hogy pattogna???
2010. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
na ebben mondjuk lehet valami.... kutyáknak való tömör gumi kiképzőlaszti? Azzal működhet?
2010. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dobban mindig benne van az a mágneses, vízkőgátló biogolyó, vagy mi a neve. (rég vettem) Elvileg akkor attól is szép lenne a tollkabát, mert az is ugyanúgy dögönyözi, mint a teniszlabda. Mostam gépben, 40 fokon, ugyanúgy összeállt a toll, viszont napos, szellős helyen szárítottam, és időnként megrázogattam. Mikor megszáradt teljesen, felráztam, mint egy tollpárnát, és szépen szétoszlott a toll, olyan lett, mint mosás előtt, csak tiszta, illatos.
2010. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
de a vizröl, meg a kabätrol az sem fog visszapattanni.
2010. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Én két féltéglát javaslok, meg egy m3 sódert, az szépen kisimítja a tollat.
2010. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem tök mind1 milyen labdát teszel bele mert akkor tapad össze a toll amikor centrizi.
2010. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na kaptam sok jó ötletet! féltégla, stb. :-)

Tehát ha nem centrifugázom ki, akkor valószínűleg nem fog tönkremenni?

2010. nov. 12. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!