Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen árkategóriában van egy...

Milyen árkategóriában van egy normális porszívó?

Figyelt kérdés

Aminek normális szívó ereje van és nem is döglik meg 1 év után.

További kérésem ,hogy milyet lenen érdemes vennem zsákosat vagy zsák nélkülit? Albérletbe lakom egymagam, egy kis házat akarok vele takarítani. Az egyszerűség a lényeg meg ,hogy kevés helyet foglaljon. Esetleg egy konkrét típust tud valaki javasolni?


aug. 25. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez van. Tökéletesen működik már 4 éve. Sparban vettem anno.

Mindent tökéletesen szív.

aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez van: [link]

Két éve még csak 40 körül volt az ára. Tökéletesen elégedett vagyok vele. Kicsi, de jól szív. Egyszerű a tartályt is üríteni. És amin meglepődtem, hogy milyen csendes.

Előtte egy olcsóbb kategóriás szintén porzsák nélküli Samsungom volt. Az valami rettenet volt. Használat közben üvöltött. A benne lévő csivacsokat körülményes volt tisztítani. Garancia idő alatt kétszer égett le a motorja, kompletten cserélték. A harmadik alkalommal a motor bírta, de mivel végül minden műanyag, egyszerűen szétforgácsolta a motor a házat és ledarálta saját magát.

A zsák nélkülit én jobban szeretem. Nem kell drága zsákot venni. Vagy ha textilzsákos, az azért eléggé koszol, mikor üríted. Itt meg csak egy mozdulattal kiveszem a poharat és kiborítom a kukába minden használat után.

aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!