Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akik szoktak 20 °C-on mosni...

Akik szoktak 20 °C-on mosni mosógéppel: mik a tapasztalataitok? Szerintetek elegendő 20 °C-on mosni?

Figyelt kérdés

A folyékony mosószer flakonjára az van írva, hogy 20 °C-os programon is használható.

De valóban elegendő?


Nagyon sokáig nem mostam 20 vagy 30 °C-on, de mostanában néhányszor kipróbáltam. De nem sokszor, csak néhányszor.



aug. 9. 06:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10 Tényleg van ahol hideg vízre vannak a mosógépek kitalálva, de ott a mosószerek azok ehhez vannak igazítva és a vízlágyító szer mellett sokkal több másféle anyag van. Mintha te most 2-3-szor annyi mosószert használnál a mosáshoz. Ott ez a megszokott, nálunk meg más. Nem gond ha bejönnek újabb lehetőségek, az is simán lehet, hogy egy évtized múlva már nálunk is a mosószerek többsége alkalmas lesz a 20 fokos mosásra is, hiszen 20 éve még a 30 fokos mosás sem volt elterjedt ennyire.

De tényleg próbálgatni kell. Ami az egyik dolognál bejön az a másiknál nem biztos, aztán lehet megtalálod azt a mosószert amivel 20 fokon is tökéletes lesz. :)

aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11. Egy csomó itthon lévő folyékony mosószer csomagolására rá van írva, hogy 20 C fokon is jó. Ezért is bátorkodtam kipróbálni. Amúgy a többi ruhát végül is rendesen kimosta, csak azt a bizonyos párnahuzatot nem. De azért egyelőre maradok a többi hőfok lnál.
aug. 10. 12:05
 13/14 A kérdező kommentje:
*hőfoknál
aug. 10. 12:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindig 30-40 fokon mosok Ariel mosóporral. Már anyum is így mosott. Tökéletesen kijöttek és jönnek a foltok. Ritkán kell használjak Vanish szappant... Öblítőt nem használok. Utóbbi nélkülözése a ruháknak is jobb,és a mosógépnek is.
aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!