Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosólap tapasztalat kellene,...

Mosólap tapasztalat kellene, melyik mossa ki normálisan a zoknikat?

Figyelt kérdés
aug. 1. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Bocs, mosólapot nem használok, de 3 gyerek utáni tapasztalat, hogy fehér és világos zoknikból önmagában a mosógép nem szedi ki a koszt úgy hogy látványra is tiszta, szép legyen, mindegy mit teszel a mosáshoz.

Sajnos az ilyen zoknikat be kell áztatni pár percre mosószeres vízbe és egyenként át kell dörzsölni a talpukat vagy mosószerrel, vagy a legtöbb esetben valami folttisztító szappannal.

Nem a mosószer az ami itt kérdéses, hanem a dörzsölés, amit a mosógép nem tud megcsinálni. Ha ezt nem akarod akkor vegyél sportzokninak is szürkét meg sötét színűeket.

aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy az 1-es írja.


Én Senseco mosólapkát használok amúgy, mert nekem az jött be, de fehér zoknit az sem varázsol fehérré, ahogy kb. semmi mással swm sikerült előtte sem.


Be kell áztatni perkarbonátos vízbe, aztán mosni.

aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A foltokat mindig elő kell kezelni, semmi sem fogja egy mosásra kivenni.
aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Soha nem áztattam és nem kezeltem elő semmit.


Kérdező, a Heitmann nekem bevált, színesre is, fehérre is, DM-es vagy Mülleres Oxi port szórok a fehér mellé és ennyi.

aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mosólap tippeket várok, nem mosási praktikákat. Akinek van tapasztalata.
aug. 6. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott van, Heitmann.
aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!