Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normálisan leírt saját vélemén...

Normálisan leírt saját véleményt, tapasztalatot miért kell itt nullára pontozni?

Figyelt kérdés

A saját tapasztalaton mi nem hasznos? Ha leírjuk pl hogy velem ez meg ez történt stb. Egyből nyomják a pirosakat.

Akkor mit szabad írni?

A trollkodásért jár a zöld?



2023. febr. 19. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Na és a véleményen? Kérdeznek pl kedvenc valamiről, vagy hogy melyik sorozatot szeretem jobban, és lepontozzák a választ.
2023. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A zöld jel a hasznos választ jelentené, a piros meg a haszontalant. Miután nem írtad, konkrétan milyen kerdésnel pontoztak le, így lehet igazuk is. Mert pl egy milyen airfryert vegyek Tefalt vagy Philippset kérdésre se a egy kalap xart sem ér egyik se, sem a nekem Aldis nevenincs van nem hasznos válasz.
2023. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Vannak itt híres lepontozó-művészek (a mostani legaktívabbak: 75%, 65%, 50%), nekik tényleg mindegy mit írsz, reflex a pirosra kattintás. Vannak, akiknek ilyen fontos a toplista, vannak, akiknek ez okoz örömet, vagy csak szimplán nem tetszett nekik valamilyen random dolog a válaszodban. Esetleg "egyetértek - nem értek egyet" opcióként használják a pontozást.

Ez már egy jó ideje megy az oldalon, de ilyen szinten, mint az elmúlt hetekben, még nem volt rossz a helyzet.

2023. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Kit érdekel?


Nem leszel se több, se kevesebb, ha fel vagy le vagy pontozva. Csak reakció, hogy gyk-sok szerint mennyire hasznos a válaszod. Azt egy normális ember el tudja magában dönteni, hogy igaza volt -e a lepontozóknak, vagy sem. A trollok, a hangulatingadozásos válaszokat nem nell komolyan vennin (az enyémeket se), sem a véleményt, az mindenkinek van

2023. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A pontozás nettó érzelmi alapú, ezt fogadd el. Nem arról szól, hogy hasznos vagy nem, hanem kellemes vagy kellemetlen érzést váltottál ki az olvasóból.

Véleményezhetsz egy tefal serpenyőt, hogy neked az bejött, de megkapod a 0%-ot attól, akit azzal vert az exe.

2023. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Speciel, pontosan a fenti okból alakítanám úgy ki a weboldalt, hogy a válaszok hasznosságát csak és kizárólag a kérdező dönthesse el.

Járnak ide olyan szinten lelki sérült nyomoroncok is, akik csak azért nyomnak rá a pirosra, hogy ne érezze magát jól, akinek hasznos volt az érkezéséig a válasza.

Le sem tagadhatná, hogy "vérbeli magyar"! :DDD

2023. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Így van. Aktuális hangulat, érzelmi állapot, életszakasz.

Én éppenséggel unaloműzésnek használom az oldalt, nincs jobb dolgom. Ki-hogy pontoz, véleményez nem izgat, csak ha értelmes, komoly kérdés, akkor arra illik komolysággal válaszolni. Pl. tegnap volt az anyuka, aki meg akarta verni mások gyerekét, mert az övét bántották és a stressz miatt kórházba került. Az ilyesmit érdemes komolyan venni.

2023. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egy saját tapasztalat nem reprezentatív a társadalom egészére nézve. Szóval ha valami általános dologra vonatkozik a kérdés, oda nem jó a saját tapasztalat.


Másrészt, viszont itt sokan az értékelést nem "hasznos-nem hasznos"-ként használják, hanem "tetszik-nem tetszik"-ként.

2023. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Részemről az egész véleményezést eltörölném, mert olyan mint a gázlángozás.

Nem szabad azt gondolnod amit gondolsz, amit megtapasztatál az nem is úgy van, vagy helytelen. Amit éreztél akkor, az nem megfelelő, mert más máshogy élte volna meg, teljes katasztrófa az egész. Eleve nem túl pozitív a gyakori állományának mentális egészsége, de ez az apróság borzasztó sokat tud rontani egy eleve rossz passzban lévő ember mentalitásán.

2023. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Az egyik válaszoló leírta: a többség érzelemből pontoz, sőt azt látom, minél közhelyesebb a válasz, annál inkább felpontoznak.

Egyébként nem tudom, mit vársz, pl. tele van az oldal ideggyenge, szerény képességű nővel. Nemcsak lepontoznak, de neked esnek, bármit írsz, főleg párkapcsolatban témában.

Csak a kérdezőnek szoktam írni, mégis gyakran látom, hogy ott pampognak, hisztiznek, pedig semmi felháborítót nem írtam, a kérdező sem.

Párkapcsolat témában gyakrorlatilag az összes férfi válasz folyamatosan le van pontozva. Óvoda. Szerintem az egész pontozást el kéne törölni, semmi értelme.

2023. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!