Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kell öblítő vagy mosópor a...

Kell öblítő vagy mosópor a mosó kapszula használata mellé?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor jók ezek a mosó kapszulák? Sokat olvastam, hogy önmagában szinte semmit nem ér, de akkor mire jók? Én most vettem két dobozzal tök jónak tűnnek és az illatuk is jó, hiba volt...?

júl. 27. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A mosókapszulában mosószer van. Ugyanúgy kell használni mint a többi mosószert, csak nem bele kell önteni a mosógépbe hanem bele kell dobni a ruhák közé a dobba. Sokáig használtam, jó is, csak néha a kapszula csomagoló anyaga - ami a rugalmas felülete - az nem oldódott fel rendesen a mosáskor és olyan takonyszerű állagban ott maradt pár ruhadarabra tapadva amit utáltam.

Öblítőt ugyanúgy kell a gépbe tenni ahogy egyébként szoktál, azt majd akkor kell a gépnek használnia ha a mosókapszulával kimosott ruhát kiöblíti, hogy ne maradjon benne mosószer.

júl. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen, Pesil kapszulákat vettem, külön színes és külön fehér ruhákhoz. Milyen öblítő márka jó hozzá ami nem hagy foltot?
júl. 28. 07:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy öblítő sem hagyott foltot amit használtam. Nem hiszem, hogy van olyan speciális megkötés ami a mosókapszulához kapcsolná valamelyik öblítőt. Amelyiket szereted használni az biztos jó lesz. Általában a gyártó többet szokott mondani amennyit tenni kell a mosógépbe, mint ami szükséges, mert neki az az érdeke, hogy hamar elfogyjon és vegyél újat. A kupakjával kimérhető mennyiség felét, kétharmadát szoktam használni. De lehet hogy így az illata nem lesz jól érezhető a száraz ruhán utána, nem tudom, nekem a reklámok szerinti illata egyik öblítőnél sem volt meg később. :)
júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3/ Értem, nálunk sokszor nyomott hagyott valami, de lehet hogy az olcsó mosószerek, ezért is akartam márkásra váltani. Mert bár valahol olvastam hogy ha a ruha közvetlen a mosószerrel érintkezik akkor van ez és vagy öblítő vagy mosógélről van szó akkor is egyezik viszont így már tanácstalan vagyok. Szeretném ha igazad lenne mert annyi jó féle öblítő van nem szeretnék egynél leragadni. :/
júl. 28. 10:29
 5/7 anonim válasza:
Fehér Coccolino nagyon jó a Persillel kombinálva.
aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármi jó hozzá. Sőt, mi ecetet használunk évek óta öblítő helyett. Nem allergiás rá senki, olcsó és nincs szaga, ha megszáradt a ruha. A tabletta am nettó pénzkidobás. Nem tudod adagolni, csak ahogy a gyár akarja és az úgy akarja, hogy neki érje meg, ne neked.
aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi de az ecetet kihagynám
szept. 3. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!