Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem szivattyúzza ki a...

Miért nem szivattyúzza ki a mosógépünk a vizet?

Figyelt kérdés

1,5 éve vettük, elöltöltős LG mosógép. 1 hétig nem használtuk, mert felújítottuk a fürdő padlóját, de csak 5 méterrel odébb vittük a szomszéd szobába, tehát nem lehetett baja a cipeléstől.

Visszakötöttük(helyesen van bekötve), el is kezdte a programot, de majdnem tele szívta magát vízzel, ez lett gyanús. Ennyi vizet még nem láttam benne, a magas nyomás miatt az ajtó alatt el is kezdett kicsit szivárogni a víz. Végül az alsó vízleeresztő csövön engedtük ki belőle a vizet. Pörög a dobja, az nem gond, de mikor a szivattyúzásnak kéne jönnie, a szokásos hang helyett csak halk búgást hallunk, és nem szívja le a vizet. Az alsó nyílást megnéztük, nem volt eltömődve

Mi lehet a baja? Babaruhák várnak a mosásra, és a keddet nem lesz könnyű megvárni... :((


2010. okt. 31. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
A mosógép nem szívja a vízet be hanem a szelepen engedi be. Mosás után szívja a szívattyú de ha búg akkor ott meghibásodás van.Meghibásodott a szintkapcsoló és oda is víz került ahova nem kellett volna.
2010. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csavard ki a szűrőét és próbáld meg kézzel megforgatni a szivatyú lapátot és tedd a kádra a csövet és kezdj mosni ha így is szar akkor szar az én lg moségépem re 2 év garanciát kaptam utána rá kb 2 honapra beszart a szivattyúm megcsináltattam utána rá fél évre a programkapcsolóm úgy hogy igazság szerint amíglejár a garanciaidejük addig elketyegnek utána beszarnak soha többet nem veszek lg t semmiből a porszívóm is elfüstölt úgy hogy ennyit erről!!!az új mosógépem whirlpool és szuper jó!!!mindenki szidja pedig a családtagjaimnak és a barátaimnak is whirlpool van és mindenkié jó!!!!
2010. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első válaszolónak: félreértettél, mert nem a befelé jövő vízzel van a baj, hanem kifelé nem szivattyúz!
2010. okt. 31. 20:46
 4/6 A kérdező kommentje:
azért LG-t vettünk, mert előtte is ennek a márkának egy kisebb méretű korábbi típusát használtuk, az 5 éve tökéletesen működik, pedig már 2szer költözött.
2010. okt. 31. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a lefojó tele volt hajjal,az volt a gond.
2010. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor nekünk ilyen problémánk volt, csak el volt dugulva a cső. De lehet szivattyú probléma is. Tuti nincs nagy baja.
2010. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!