Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hányszor mostok fel egy héten?

Hányszor mostok fel egy héten?

Figyelt kérdés

A hétvégén hivatalossak voltunk ebédre a szüleimhez. Majd miután végeztünk az ebéddel anyukám mondta hogy mennyünk a nappaliba mert ő fel akar mosni az egész ház járólapos a nappali rész is de ott az ülőgarnitúrák előtt van szönyeg.

Persze oda mentünk de a gyerekek nem igazán bírták az egyhelyben ülést így a nagyobbik megkérdezte töle hogy miért nem tegnap mosott fel erre anyukám mondta hogy tegnap is felmosott és holnap is felfog mert ő minden nap felmos csak most nem volt ideje délelőtt. Szerintem indokolatlan minden nap felmosni. Most sem volt koszos a padló, illetve szerintem várhatott volna vele míg haza megyünk. Mondta azt is neki hogy segítek felmosni de nem akarta mert hogy neki megvan a sorrendje hogy mit miután mos fel és én csak üljek le.

Én heti 2szer nagyon max ha muszáj 3szor mosok fel. Egyedül a konyha olyan ha kiborul valami akkor azonnal nyilván felmosom. Illetve még a fürdőt minden este átt törlöm mert a gyerekek után úszik minden de ez sem a rendes felmosás.

Szóval érdekelne hogy ki hányszor mos fel?

Még szeretném leírni hogy nekem nincs bajom azzal hogy anyukám naponta felsmos ez nyilván mindenkinek a saját döntése és hogy kinek mi a jó , szimplán csak érdekel mert meglepődtem.

Jaa és nem kicsi házban laknak.



júl. 1. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon erősen függ attól, hogy mennyire koszolódik.

Nyáron nálunk nagy a ki-be járkálás a kertből és a teraszról, így ilyenkor sokkal több kosz és por jön be, mint az év más részein. Ilyenkor akár naponta fel lehetne mosni. Az év többi részén viszont hetente egyszer is bőven elég.

Nálunk állat nincs, de ahol van kutya vagy macska, ott az is egy komoly kosz termelő tényező.

júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

1x, de egyedül lakom, és cipővel csak az előszobáig közlekedek. A vendégek is ott leveszik.

Össze porszívóni kb 2-3 naponta

júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felmosni valamiért még jobban utálok, mint porszívózni, úgyhogy igyekszem minimálisan heti 1x rávenni magam.
júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Télen heti 2-3.

Nyáron majdnem mindennap, nyitva az ablak, ajtó, jön be a por mintha öntenek. Csak azért, másképp nem érdekelne 🥲

júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Max kétszer,de porszívó kétnaponta.
tegnapelőtt 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!