Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran takarítjátok...

Milyen gyakran takarítjátok át a házat?

Figyelt kérdés

jún. 1. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Robotporszívó megy minden este vagy, ha nem vagyok itthon napközben is. Hetente porszívózok és az után fel is mosok. Ablakokat havonta mosom
jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

2-3 naponta: felporszívózok,

hetente: felmosás, szinterek, pórtörlés

Havonta: bejárati ajtó lemosása, mindig felveri rá az eső a koszt

fél évente: ablak pucolás, ablak keretekkel

évente: redőnyök mosása.

* magasfényű és matt mdf felületeken, ha újjlenyomatot látok, megyek és törlöm le ablakpucolóval és mikroszálas kendővel.


Össze pakolni soha nem kell, mert mindennek meg van a helye, és oda vissza kell tenni használat után, ez nem választható opció. Értelem szerűen koszos edények elöblítés után mosogató gépbe, akinél megtelik az el is indítja. Koszos ruha a szennyes kosárba.

Falakat nem szabad taperolni, a lámpakapcsolásakor a kapcsolót kell megnyomni, nem neki esni közben a falnak. Ajtókat kizárólag a kilinccsel nyitjuk csukjuk.


Minimális porfogó felületek vannak, az egyedi beépített bútorok miatt. Az egészházat végig törölgetni kb 5 perc.

Igazából állandóan rend és tisztaság van.

jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Ritkán. Általában akkor van rendes takarítás, ha vendéget várunk. Kupis és kissé koszos az otthonunk. Na de nem érdekel, mert csomó időt spórolunk azzal, hogy nem csillog villog minden.
jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy a 3mas.

Konyhában extra igénybevétel azt heti párszor felmosásostul teljes takarítás.

Kád, mosdo kb 2 havonta. Porszivo, felmosas havonta

jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nagytakarítás heti egyszer,ke közben kétszer.haroszor porszívózok.
jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

"Robotporszívó megy minden este vagy, ha nem vagyok itthon napközben is. Hetente porszívózok ..."

Akkor mire jó a robotporszívó?...

jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk Annyi a házimunka amennyi heti 5x 45 percbe belefér amíg megy a híradó:)

Ezalatt 1 adott helyiséget simán kompletten kitakarítunk én is, amikor én vagyok a soros, és a férjem is amikor ő. 2 szoba, 1 fürdő és 1 konyha van. péntekre pedig marad a felsöprés és felmosás mindenhol. Hétvégére csak a mosás marad. De az csak pár gomb, aztán 1,5 óra múlva 5 perc teregetni.

júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!