Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Könyvesek! Akiknek ENNYI...

Könyvesek! Akiknek ENNYI könyvük van (alább), és egyik sincs üvegvitrin mögött (csupán polcokon pihennek), azok hogyan takarítják e tetemes mennyiséget, hogy X időután ne legyen egyik sem poros?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



máj. 30. 13:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Interneten nem találtam ilyet, lefotóztam az enyémet:

[link]

[link]

Ezek már jó régiek amúgy, már kissé megkoptak. A tied biztos új lesz meg sokkal szebb. Talán nem is ez a szín divat már.

máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Hintalow ***** válasza:

2-3 èvent leporszìvózom.

Amúgy meg azt a megoldást preferálom, hogy:


- elèg magasan vannaka könyvespolcok, hogy ne legyen szem elött


- nem nèzek oda 😁


(Valszeg segìt az is, hogy 2 naponta vègigmegy a robotporszìvó a lakáson, ès útálom a szönyegeket pont a retekgyűjtès miatt, szóval egy sincs a lakásban--> nincs sok por)

máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az a baj amúgy, hiába nincs szem előtt, vagy nem néztek oda, a por nemcsak megülepedik a könyveken, hanem valamennyi mindig leszáll róla, aztán vissza, szóval kavarog is a levegőben a por, és ezt belélegzitek. Ezért is a vitrin a legjobb szerintem.
máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Porszívó kefés fejével finoman leporszívózom, és utána pormentes lesz. Az elején kefés fej nélkül csináltam, úgy sose csináld. Nekem rászívott az egyik lapra és szét is tépte darabokra
máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
A könyvesek előbb-utóbb kihalnak. A mai kamasz nemzedék már az okostelefonba nő bele és könyvet nem olvas, nem is lesz neki.
máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Az ő dolguk, ha semmihez nem kívánnak érteni, pluszban ráadásul még az is, ha érdeklődés sincs bennük és semmit nem szeretnének a múltról megtudni.

Az igénytelenség mindig választott opció.

jún. 1. 14:24
 17/17 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm nektek tízes/tizenegyes és tizennégyes! 🙂


Így most már van rálátásom az elhúzható vitrin ajtókra, illetve ez a porszívó kefés feje is remek megoldásnak tűnik! 😉

jún. 1. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!