Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik olyan vezeték nélküli...

Létezik olyan vezeték nélküli porszívó, ami töltés közben is használható "vezetékes módban"?

Figyelt kérdés
Olyan porszívót keresnék, ami (pl. egy laptophoz vagy okostelefonhoz hasonlóan) alapvetően vezeték nélküli, de akár töltőkábelen keresztül is szabadon használható, ha úgy adódik. Eddig még nem találtam sehol ilyet a neten. Ha tudtok ilyenről, előre is köszi!

máj. 27. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs ilyen. Nekünk vezeték nélküli van, igen sokáig bírja. Nincs vele gond.
máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, de nincs is rá szükség. Ha valami palotát szeretnél egy ütemben kitakarítani, akkor a legjobb és legegyszerűbb megoldás, hogy veszel mellé külön egy akkumulátort, és amikor lemerül az egyik, akkor kicseréled a másikra.

Egy akkumulátoros porszívóval viszont szükség sincs rá, hogy az egész lakást egyszerre takarítsd ki, mivel az üzembe helyezés egyáltalán nem macerás, leveszed a töltőről és már mész is.

Múltkor pont azon gondolkodtam, hogy mire a normál porszívót felrángattam volna az emeletre, kihúzom belőle az 5 méternyi kábelt, bedugom a konnektorba és elkezdek vele takarítani, addigra az állóporszívóval már éppen lefelé tartottam a földszintre a (mindennapos, nem nagy-) takarítás befejezése után.

jún. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!