Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hozzátok csak akkor jön a...

Hozzátok csak akkor jön a takarítónő, amikor otthon vagytok?

Figyelt kérdés

Hozzánk hetente kétszer jár, kb 3-4 óra alkalmanként, de csak úgy, amikor otthon vagyunk. Ilyenkor általában bezárkózunk a dolgozóazobáinkba, de megmondom őszintén eléggé utálom, hogy addig kb be vagyok zárva a szobába.

Azon gondolkozom, hogy mennyivel kényelmesebb lenne, ha kapna kulcsot és olyankor jönne, amikor nem vagyunk otthon, de azért ehhez kell elég sok extra bizalom.

Nálatok hogy működik ez?



máj. 16. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem strázsáljuk a bejárónőt. Általában nem vagyunk otthon amikor nálunk dolgozik. 6 óra alatt tud gyönyörű tisztaságot varázsolni. A kapuhoz van kulcsa, a bejárati ajtóra pedig PIN kódja van. Soha más időpontban nem használta sem ő sem senki más esetleg azt a PIN kódot. Logolja a rendszer és néha lekérdezem. (Főleg olyankor, mikor a kíváncsi vagyok, hogy a gyerekek tényleg akkor jöttek-e haza, amikor mondják. De ez más történet.) Mielőtt szerződést kötöttünk, lekádereztük, és minden előző hely jó véleményt adott róla. Emberileg kiváló. Ha valami kárt okoz, mert például leejt valamit és megkarcolódik, vagy lepattan róla valami, akkor nem sunnyog, hanem szól. És ki akarja fizetni - amit természetesen nem hagyok. Nekem is csúszott már ki a kezemből pár dolog, csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit. Szóval megbízható és tisztességes. És én ezt megbecsülöm, és nagyra értékelem. Félig-meddig családtagként kezeljük egymást. Ha aznap hajnalban sütök kenyeret, amikor jön a bejárónő, akkor neki is sütök egyet. Vagy befőzéskor kap a befőttből, vagy a lekvárból.
máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk akkor jár a takarító, amikor nem vagyunk otthon. Ismerősök ajánlották a hölgyet, így már a kezdetektől így van.
máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálam is akkor jön, amikor otthon vagyok, mert én takarítok 🤣 Nagyon bosszantó, hogy mindig "koszos" lakásra érek haza.
máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3:...hahaha...
máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Albérletben nálunk eleve úgy volt megbeszélve, hogy a szobákat magunknak takarítjuk (többen laktunk), maximum felporszívózza és csak a közös helyiségek (wc, fürdő, konyha) amit takarítani kellett, így nyugodtan otthon lehettünk. De volt olyan, hogy elmentünk dolgunkra és szólt, ha végzett.
máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De például munkatársamnál az takarított aki az irodát is takarította. Simán tudta a lakás belépőkódját, riasztó kódot meg mindent.
máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk is akkor jön, mikor dolgozunk. Mindenkinek így kényelmes, neki is, nekünk.

Extra bizalom alatt nem tudom mire gondolsz? Ha el akarna lopni valamit, az alatt is megtehetnék, amíg a dolgozó szobában vagytok…

Illetve, ha valaki ilyen felfogással alkalmaz bejárónőt, hogy “mivan ha ellopja, vagy nincs bizalom”, akkor inkább takarítson maga!

máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk amíg takarítónő takarított otthon voltunk, majd egy idő után megbíztunk benne és egy idő után egyedül takarított nálunk és bement a gyerekszobába is ahol a fiam legózott azelőtt, mielőtt jött a takarítónő, és volt jópár lego darab a földön. Ezeket felporszívózta, majd amikor kérdeztük tőle mi történt mondta, hogy neki ez a dolga, hogy rendet tegyen és tisztaság legyen. Amúgy szép munkát csinált, de szerintem itt nekünk ennyi elég volt belőle.


Természetesen azóta a fiam meg sem engedi, hogy más porszívózzon otthon…

máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Dejóóó. Nálunk a takarítónő mindig hozza a porszívóját és azt sem tudjuk megnézni utána mit szívott be…
máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!