Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mást is idegesít, hogy sok...

Mást is idegesít, hogy sok mikróra nyomós nyitógombot tesznek, holott a készülék könnyű, így minden nyitásnál eltolja az ember az egész mikrót?

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 19:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ideg szét...sz miatta!

Ennél már csak a kinyomós pendrive az idegesítőbb. Amikor be akarod dugni a gépbe, akkor visszatolod a csatlakozóját. Múltkor kivittem a műhelybe és szétvertem.

2023. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11:


Ja az a lipstick-pendrive, vágom. Na az még egy elcseszett találmány.

2023. okt. 27. 20:56
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró, de egy darab kétoldalú ragasztóval egyszerű a megoldás.
2023. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura az ízlésed, csak annyira beszűkült világban élsz, hogy még az életben nem hallottál szabadonálló konyhai gépekről, pedig sokkal több van belőlük, jóval elterjedtebbek, mint a beépítettek! Nekünk is szabadonálló mikró van a konyhapulton!


Kérdező, igen, ismerős a helyzet, a régi mikrónk (Clatronic) kb. mindenben jobb volt, a mostaniban (Orion) pedig mind benne vannak ezek a rossz dolgok, nem kifejezetten idegesítőek, csak kellemetlenek!

Igen, az a fránya nyitógomb: benyomom, kinyílik az ajtó, de a gomb néha (nem mindig) úgymarad, és óvatosság helyett szinte be kell csapni az ajtót, hogy a gomb visszaugorjon a normál pozícióba! A réginek legalább fogantyúja volt!

Sípolás: azért van ugye, hogy jelezzen, ha végzett. De ha már nyitom az ajtót, akkor mi a t#kömért nem hagyja abba?! Ezt komolyan megkérdezném a tervezőjétől! Ötöt sípol, és nem érdekli, hogy nyílik az ajtó, akkor is végigsípolja mind az ötöt! A régi csak hármat sípolt, de azt se mindig végig, mert abbahagyta, ha nyílott az ajtó!

Ezeken kívül: az órát és a kiolvasztást is körülményesebb beállítani, a tükörüveg pedig olyan könnyen maszatolódik...

2023. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
14, azért mert alacsony társadalmi osztályból származol
2023. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Hintalow ***** válasza:
100%
Mondjuk èn most kipróbáltam, hogy nekem mièrt nem mozdul el soha, ès azèrt nem, mert a jobb kezem hüvelykujjával benyomom a gombot a másik nèggyel meg ráfogok a mikró oldalára, ìgy nem mozdul el 😀
2023. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
Tegyél rá nehezéket.
2023. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
Az en mikrom krva nehez, nem megy az sehova.
2023. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

15, a társadalmi osztálynak nem feltétlenül van köze a mikró kialakításához!

Amúgy lehet, de büszkén vállalom, inkább ilyen vagyok, mint egy úri sznob, aki szóvá teszi ezt, mint ha ez bárkit is érdekelne, hogy hová tartozol!

Leszűrve: pénzed van, logikád nincs. Ha lenne, akkor beszűkültség helyett a kérdés kapcsán inkább először utánanéztél volna az elterjedésüknek, ahelyett hogy egyből ilyen hülyeséget írsz ki - “minden konyhában be van építve” ! Amúgy pénztől függetlenül én elsősorban: méret, teljesítmény, funkciók - ezeket nézem, a kialakítás a legutolsó szempont!

2023. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#15 Csak megsúgom, ez a "normál osztály", a haranggörbe közepe. Ha szerencséd volt, örülj neki nyugodtan, csak ne told fullban, főleg ne tömegek elmarasztalásával! Hosszú az élet, bőven vissza tud ütni az ilyesmi.
febr. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!