Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kosztümöt hogyan mossátok?...

Kosztümöt hogyan mossátok? Milyen mosószerrel? Hány fokon, stb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
irány a tisztító, hacsak nincs a bilétáján valami útmutató.
2010. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A cimkéjén kell hogy legyenek valamilyen hieroglifák, a jelentésüket megtalálod a neten, kell lenni közötte olyannak, hogy mosógépben mosható-e vagy sem, ha mosható ott lesz a hőfok is.
2010. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bevágom a gépbe a többi hasonló színnel együtt, 40fokra, még semmi baja sem lett. Ha mindent a tisztítóba vinnék, amire az van írva, hogy száraztisztítás pl. belerokkannék anyagilag. A nagyon kényeset kézzel öblítem át, de tisztítóba nem viszem, a száraztisztítás után egy vagon vegyszer marad a ruhában, amit utána bőrömhöz ér, hát kösz, nem kérek belőle.
2010. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azért az utóbbit nem javaslom, hacsak nem olyan a kosztüm, hogy nem sajnálod ha tönkremegy.
2010. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen extra kosztümöket vesztek a legtöbb egy normális ruhadarab, nyilván nem kicsipeszelve szárítom, hanem vállfán és semmi baja.
2010. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!