Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akinek nagyobb háza van,...

Akinek nagyobb háza van, annak jó lenne egy olyan felmosó-szerkezet, amit csak tolni kellene, akkumulátoros és szépen felmos és fel is szárít.Hasonlóra gondolok, mint mikor az üzletben tolnak műszak vége felé egy ilyen gépet. Ismertek ilyen gépet?

Figyelt kérdés
Nyilván nem kell olyan nagy, mert annak 1 millió körül van az ára, de kisebb és jó legyen, az ára nem számít, inkább aminősége legyen jó.
2023. jún. 18. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Az meg van, hogy egy házban berendezések, dísztárgyak és bútorok stb..stb.. is vannak??
2023. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Takaritorobot letezik:


[link]

2023. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez robotborszivo
2023. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fel is mos. Olvas el es olcso is.
2023. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok állóporszívónak is van felmosó funkciója a robotporszívók mellett.
2023. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt a felmosásra helyeztem a hangsúlyt, nem a porszívózásra. Egyébként amelyik tolós porszívónak van felmosó része, az nem sok mindent ér, az inkább csak portörlésre jó és nem felmosásra.
2023. jún. 19. 09:21
 7/9 A kérdező kommentje:

1/6-nak:

És akkor mi van? Nem tudnám félrehúzni az útból, azt képzeled?

2023. jún. 19. 09:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy géptől sem kell elvárni, hogy az egy hete odaszáradt konyhai maradékot felmossa utánad és közben öblögesse a felmosó fejét is. Szerintem ez a milliós áruházi gépeknél sem működik, ahogy az sem, hogy benyúljon nehezen hozzáférhető helyekre. Vagyis jelenleg igazán jól szerintem nem lehet helyettesíteni a kézi porszívózást és felmosást, de napi szintentartásnak a takarító robot, vagy a kombi álló porszívó jó opció. Biztos van felmosásra is ilyen alkalmatosság, már láttam, de annyira egyszerű szerkezet volt, hogy nem láttam értelmét. Esetleg vegyél gőzfelmosót, vagy nem tudom mi a neve, ha azt hatékonyabbnak érzed.
2023. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt te honnan is tudnád a kis albérletedben?!
2023. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!